Nie odpowiada ci oferta dostawcy gazu? Możesz go zmienić. Zobacz na czym to polega

Czy myślisz niekiedy nad tym, czy jest realna zmiany dostawcy gazu? Jak tak, to odpowiednio trafiłeś, ponieważ tematem tego wpisu będą zagadnienia mające związek z tą problematyką. W zgodzie z przepisami, zmiana sprzedawcy gazu odnosi się do klientów indywidualnych, ale także biznesowych. Tylko jest od nas zależne, jaka oferta będzie najbardziej obiecująca. Oprócz głównego dostarczyciela gazu, czyli PGNiG, na rynku działa wiele mniejszych firm, zaś zmiana sprzedawcy gazu nic nie kosztuje.

Zbiornik na gaz
Dodał: Elliott Brown
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Korzystnie wymienić dostawcę gazu, bo tak samo jak w przypadku zmiany sprzedawcy prądu, jesteśmy w stanie zaoszczędzić na rachunkach za gaz. W dzisiejszych czasach pojawiają się interesujące oferty, a dostawa gazu przez kolejne firmy będzie w najbliższym okresie coraz bardziej bogata oraz konkurencyjna (www.handen.pl/pl/oferta/nasza-oferta.html). Dlatego więc warto już obecnie zacząć oszczędzać, a najbardziej niezawodnym ku temu sposobem jest odnalezienie właściwego dostawcy, który będzie oferował stałą cenę w czasie trwania umowy. Na rynku jest kilkadziesiąt firm, kierują one swoją ofertę do klientów biznesowych a także indywidualnych. Przed podjęciem ostatecznej decyzji powinniśmy zwrócić uwagę na wiele zagadnień, pośród jakich najważniejsze odnoszą się do stawek za gaz i pozostałych dodatkowych opłat.

Trzeba dokładniej przyjrzeć się ofertom, które zapewniają stałą cenę. Miejmy na uwadze bowiem, iż każda zmiana, także i ta, powinna zapewnić korzyści pod postacią oszczędności, a jednocześnie pewną dostawę gazu. Opłaty za gaz reguluje Prezes URE. Jak do tej pory nie zdecydowaliśmy się na wymianę dostawcy gazu, to korzystamy z propozycji urzędowych, a tam cena jest wyższa niż w ofertach rynkowych (Handen - dostawca gazu ziemnego). Jak szukamy większych oszczędności należy rozejrzeć się za ofertami dual fuel.


Więcej tekstów

Jakie są sposoby suszenia drewna i dlaczego są one konieczne?

pojemniki
Dodał: Glen Wallace
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Suszenie drewna jest wymagane, żeby materiał taki mógł zostać użyty do produkcji mebli czy też różnych przedmiotów. Proces taki wymaga dużych umiejętności, gdyż ten surowiec jest niezwykle delikatny.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.