Nie lubimy, gdy ktoś nam się przygląda albo też nas obserwuje.

To typowe, bo w mieszkaniu pragniemy czuć się pewnie i normalnie


Myślałeś może kiedyś, jak to by było miło, gdybyś posiadał w mieszkaniu takie okna, które w taki sam sposób jak lustro weneckie pozwalają nam obserwować innych co ważniejsze my sami jesteśmy niewidoczni? To jasne okazuje się to prawdopodobne.
Informatyka
Dodał: Ben Heinrich
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Bardzo pomocna okazuje się tutaj specjalna folia poliestrowa.

Zaintrygował Cię omawiany wpis? Jeżeli tak, to zobacz także uwagi ze strony (https://rehaexpert.pl/oferta/rehabilitacja-ortopedyczna/), ponieważ one również odnoszą się do podobnej tematyki.

Naturalnie, taka folia ciekawe dalsze informacje lustro weneckie jest w stanie nam zrobić na użytek domowy. Każdy jeden, kto jest w pomieszczeniu ma sposobność nieskrępowanego monitorowania otoczenia, a osoby stojące pod oknem ujrzą w nim wyłącznie osobiste lustrzane odbicie. Jasne że, w przypadku kiedy pomieszczenie będzie oświetlone staje się ono już w tym momencie całkowicie widoczne. Jednak taka specjalna folia lustro weneckie tak ją nazwijmy posiada oprócz tego wiele zalet. Przede wszystkim skutecznie obniża temperaturę wewnątrz pomieszczenia, z tego powodu znacznie zaniża koszty związane z klimatyzacją budynku. Dodatkowo trzeba dodać, że taka specjalna folia poliestrowa okazuje się odporna na zarysowania i łatwa do utrzymania czystości. No i co okazuje się ogromnie ważne, w okresie zimowym w bardzo wielkim stopniu zapobiega stracie ciepła.
To doskonałe rozwiązanie nie wyłącznie do domów lub mieszkań, ale również dla firm, przede wszystkim, jeśli działalność odbywa się na najniższych kondygnacjach. Nikt nie ma możliwości obserwowania, co się dzieje w środku.
2019-11-02 07:17
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.