Narzędzie
Dokument
Dodał: hierher
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Roztropne wyjścia z kłopotów z prądem w spółce

W codziennym działaniu przedsiębiorstwa na ogół sporadycznie uświadamiamy sobie, jak istotny jest dla niej obecność prądu. Dopiero kiedy stanie się coś niespodziewanego, uświadamiamy to sobie i poszukujemy rozstrzygnięć problemów z zasilaniem.
regał
Dodał: David Goehring
Zaczerpnięte z: flickr.com

Co to jest i jak działa ustawnik pneumatyczny?

Ustawnikiem pozycyjnym, czyli pozycjonerem, nazywamy narzędzie sterujące, które stosowane jest w elektrycznym siłowniku, pneumatycznym albo hydraulicznym. Tego typu urządzenie powinno gwarantować umiejscowienie tłoka, które jest zadane właściwym sygnałem sterującym przykładowo prądowym 4-20 mA.


Co to jest i jak działa ustawnik pneumatyczny?

Ze względu na stosunkowo duże opory w dławnicy zaworowej, prędkości dopływu powietrza sterującego oraz bezwładność poruszających się elementów siłownika, precyzyjne sterowanie sygnałem nie jest prawdopodobne.
Przenośnik taśmowy w kopalni
Dodał: IMAM HARTOYO
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

W jaki sposób można przed transportem opakować m.in. pociąg?

Do transportu różnorodnych małych przedmiotów mogą służyć np. furgonetki, jednak wcześniej takie przedmioty powinny być jeszcze opakowane np. w jakąś folię.
sprężyna
Zaczerpnięte z: vanel.com

Mały, niesamowity przedmiot - sprężynka

Niepozorne obiekty z kawałka metalu, używane są już od Starożytności (w owym czasie drewniane). Stosowano je rzecz jasna i wojsku i w łowiectwie, jednak ciekawym przeznaczeniem tego wynalazku jest piętnastowieczna, miniaturowa kusza, jaką można było skryć nawet w rękawie. Także obecnie są w szerokim zakresie stosowane. Naturalnie mam tutaj na myśli sprężyny, przedmioty na które nie kierujemy uwagi na co dzień.
narzędzia
Dodał: regan76
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Narzędzia, które można kupić u zielonogórskich firm

Zielona Góra jest wspaniałym miastem, które kojarzone jest przez wiele osób z winobraniem. Jednak nie tylko z tym może kojarzyć się nam to miasto.
w przemyśle
Dodał: Jakob Montrasio
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Niezwykle istotne przeznaczenie dobrej jakości stali

Poprzez zastosowanie części z nadzwyczaj wytrzymałej stali jest możliwość łatwo wydłużyć okres użytkowania wielu maszyn i urządzeń. Hardox 450 jest stalą odporną na ścieranie, przeznaczoną do zastosowań wszędzie tam, gdzie pożądane jest uzyskanie odporności na ścieranie w połączeniu z dobrą cechą zginania na zimno.


Niezwykle istotne przeznaczenie dobrej jakości stali

Podniesienie trwałości modułów maszyn zezwala na uzyskanie korzystnych efektów finansowych dzięki zminimalizowaniu ilości dysfunkcji i przestojów technologicznych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.