Naprowadzacze samochodowe z bogatym zastosowaniem

Prewencja ramp, regałów czy też różnej kategorii urządzeń są w niektórych kwestiach bardzo ważne. Najczęściej blokady zabezpieczające stosuje się na parkingach, a nawet magazynach, a do różnych sytuacji można dobrać odmienne modele.


Naprowadzacze kółsamochodowych są montowane w celu ochrony ramp przeładunkowych, urządzeń, jak również wjazdów – między innymi na parking. Są wykonane ze wzmocnionych materiałów. Można je przymocować na dwie możliwości – pierwszy z nich ma na celu wtopienie w beton, natomiast drugi przykręcenie do właściwie wyprodukowanej stopy betonowej. Są one wykonywane z rur stalowych i oferowane w dwóch metrażach średnicy, a ponadto są dodatkowo pokryte powłoką cynkową. Zależnie od rodzaju naprowadzaczy, posiadają płaskie podstawy albo też przedłużone o 60 cm filary. Dostępne są różne ich długości. Wszystkie naprowadzacze i odbojnice ochraniające są pokrywane farbą proszkową, bądź oklejane pasami ostrzegawczymi w kolorach żółto-czarnych.


Więcej tekstów

Czy potrzeba mi kolejny samochód?

Dodał: Honda
Polska to bardzo ciekawy kraj. Niby każdy kraj ma w sobie jakieś dziwactwa z których słynie, ale należy przyznać, że u nas skupia się ich tyle, że można nimi obdarować kilka innych państw. Jednym z tych dość niecodziennych zjawisk jest liczba aut występujących w naszym kraju.


sklep zoologiczny
Dodał: MichaelaPhotos.
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


odbojnice przemysłowe
Dodał: rpavich
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Odbojnice przemysłowe,bardzo zbliżone do tych odbojnic przemysłowych, mają na celu chronienie ścian, budynków oraz bram przed incydentami oraz niepożądanymi uszkodzeniami. Mają na celu chronienie między innymi przed wózkami widłowymi, autami osobowymi oraz ciężarowymi. Występują także jako zapory na parkingach i blokady wyprodukowane ze wzmocnionych tworzyw oraz stali. Są również właściwie chronione antykorozyjnie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.