Nagrzewnice
nagrzewnice gazowe
Zaczerpnięte z: www.klimatop.pl

Nagrzewnice gazowe – charakterystyka działania oraz zastosowanie

Nagrzewnice to narzędzia o dużym wykorzystaniu. Celem ich używania jest, jak sama nazwa wskazuje, nagrzewanie powietrza do wymaganej przez właściciela maszyny temperatury. częstym miejscem wykorzystywania nagrzewnic są auta, jednak stosuje się je także w pomieszczeniach, szczególnie tych o większej powierzchni, oraz w przemyśle – w procesach wymagających dostarczania ciepła.
nagrzewnica
Zaczerpnięte z: własne

Nagrzewnice - wykorzystanie, rodzaje

Nagrzewnice mogą odnaleźć wykorzystanie niezwykle różne. Mówiąc krótko przeznaczone są do ogrzania powietrza, a co za tym idzie np. do osuszania lokali. Używa się je tam, gdzie tradycyjne ogrzewanie uległo awarii albo po prostu jej nie ma. Sprawdź, które modele nagrzewnic wykorzystywane są najchętniej.
elektrownia
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu/

Wymagania odnośnie klimatyzacji w pomieszczeniach przemysłowych

W przemyśle stosuje się profesjonalne przyrządy do utrzymania wymaganych warunków klimatycznych, często wynajmując do tego wysoce wyspecjalizowane przedsiębiorstwa, których zadaniem jest wybranie i montowanie tych urządzeń. Elementy na jakie trzeba zwrócić największą uwagę to: temperatura i wilgotność powietrza. Każda działalność wymaga odmiennych warunków, jednak urządzenia służące do ich utrzymania są zwykle te same.
nagrzewnice
Dodał: Brandt Kurowski
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Nagrzewnica powietrza - do czego służy?

Nagrzewnica powietrza bądź inaczej tak zwana "dmuchawa" służy do ogrzewania rozmaitego typu obiektów (hale, budowle gospodarskie etc.), a również otwartych przestrzeni w wypadkach, gdy dany obiekt nie ma innego źródła grzania lub kiedy dane źródło będzie niewystarczające.


Nagrzewnica powietrza - do czego służy?

Na rynku odnajdziemy urządzenia zróżnicowane pod względem siły grzewczej a także paliwa którym są zasilane.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.