Motocykle
Opona, felga
Dodał: www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: www.sxc.hu

W jaki sposób zadbać o felgi

Dbałość o opony i felgi samochodowe przystosowane do nawierzchni i warunków pogodowych bywa co jakiś czas niezwykle konieczne. W dwudziestym pierwszym wieku wybranie dobrych felg i sposobów, aby te jak najdłużej służyły nie jest zwyczajowo sprawą banalną, toteż lepiej nieco o niej poczytać zanim konkretna osoba zdecyduje się zawierzyć los swojego pojazdu mechanikom czy też mniej doświadczonej osobie. Piaskowanie felg to chociażby zwykle zajęcie, które należy trzeba zawierzać profesjonalistom tematu, którzy mają w nim pewne doświadczenie.
motor Honda
Dodał: driver Photographer
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Zamiłowanie do motoryzacji – zainteresowanie na całe życie. Czy odnosi się również do Ciebie? A może kogoś z Twoich bliskich?

Ludzie mają przeróżne zainteresowania. Na pewno zresztą zauważasz to, patrząc na swoich znajomych. Jedni lubią wyjazdy, inni literaturę, jeszcze kolejni nietuzinkowe sporty. Skaczą ze spadochronem czy szaleją na desce windsurfingowej. W zasadzie nieistotne, co robimy w wolnych chwilach, ważne, aby zapewniało nam to szczęście.
Sporty ekstremalne- motor
Dodał: Robert Tadlock
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Bądź świadomym motocyklistą. Zatroszcz się o siebie i swój motocykl

Poruszając się po drodze bardzo ważne jest bezpieczeństwo. To na nas leży obowiązek dopilnowania by nasz pojazd nie spowodował zagrożenia na drodze. Z wielu przyczyn nadzwyczaj zagrożeni są motocykliści.
Fiat 500 Abarth
Dodał: Grand Parc - Bordeaux, France
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

dodatki do samochodów i nie tylko

Motoryzacyjne nowinki to sprawa wysokiej wagi, wiedzą o tym wszyscy posiadacze samochodów. Każdy chce wiedzieć, co powinna zrobić, by auto było szybsze, ale żeby nie stracić na swój pojazd jakże ważnej gwarancji. Wszyscy chcieliby być na bieżąco z najnowszymi dodatkami, które ułatwiają jazdę. Ale nie zawsze kierowcy inwestują w owe nowości, ale na pewno chcą o nich sporo wiedzieć. Dokładnie tak jest z motoryzacja każdy się zna, ale jak mają coś zrobić to i tak gnają do warsztatu samochodowego.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.