Minusy i zalety domowego treningu

Czy treningi w mieszkaniu mają sens? Czy można uzyskać tak dobre rezultaty, jak w trakcie ćwiczeń z trenerem osobistym?


Jeśli frapujesz się, czy wskazane jest wykonywać ćwiczenia w mieszkaniu, czy też lepiej nabyć karnet na siłownię, dowiedz się o negatywach i zaletach domowego treningu i sama podejmij decyzję, gdzie preferujesz trenować.
Całościowe rezultaty treningu w największym stopniu będą zależały od tego, czy ćwiczenia na które się zdecydujesz są dopasowane do twoich potrzeb, stanu zdrowia i wytrzymałości, nie zaś od miejsca treningów.

Jeśli przedstawione w niniejszym artykule dane są według Ciebie fascynujące, to ponadto, który zamieszcza analogiczne materiały.

Są jednakże konkretne argumenty przemawiające za jak też przeciw ćwiczeniom w domku.


Przemysłowe osuszanie powietrza
Dodał: US CPSC
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


NVIDIA i HP stworzyły nową formę stacji roboczych
Dodał: Tabasco PR
Zaczerpnięte z: Tabasco PR


Wykonując trening w domku, oszczędzasz na karnetach na siłownię. Inwestujesz wyłącznie w konieczny sprzęt, lecz przyrządy oraz akcesoria można nabywać pomału. Nie musisz również wydawać pieniążków na maszyny (oferta na: wykopy ziemne) do treningów - nierzadko starczy skakanka, hantelki bądź taśmy. Cena takiego kompletu to mniej więcej równoważność miesięcznego karnetu open na fitness. Czas, jaki musiałabyś poświęcić na dojazd na siłownię, wykorzystujesz na trenowanie. Może się okazać, że oszczędzasz nawet 2 godziny dziennie! A to już niezwykle dużo dodatkowego czasu na inne rozkosze. Trenujesz wówczas, kiedy ci odpowiada. Dla wielu osób jest to kluczowa zaleta ćwiczeń w mieszkaniu. Wyjątkowo cenią ją osoby pracujące długo oraz rodzice małych dzieci, którzy w dużym stopniu są uzależnieni od planu dnia własnych maluchów.
Jednakże to, co dla jednych jest dużą zaletą, dla innych może być istotną przeszkodą - nierzadko trudniej się zmotywować do treningów w pojedynkę, aniżeli na zaaranżowanych zajęciach.
2020-07-07 08:11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.