Który typ reklamy typu outdoor jest najbardziej efektywny?

Reklama typu outdoor to nie wyłącznie jak twierdzą jej oponenci szpecące oblicze miast, lecz skuteczna forma wyeksponowania reklamy swego przedsiębiorstwa na zewnątrz. Jej największymi zaletami są: świetne wyeksponowanie marki bądź wyrobu, brak deklaratywności, małe koszta dotarcia do docelowej grupy klientów, duża częstość kontaktu potencjalnych nabywców z reklamą, a także czytelność oraz prostota.


Banery reklamowe docierają do nabywcy w sposób bezpośredni przez 24 godziny na dobę, siedem dni na tydzień, pozyskując tym samym wysoką oglądalność. Outdoor, zatem reklama typu outdoor, często wykorzystuje proste komunikaty i symbole, upraszczające zapamiętanie i identyfikację promowanej marki.

Podoba Ci się prezentowany tekst? Zatem odsyłam tam (http://www.happytree.com.pl/archiwizacja-dokumentow.html) - tam odnajdziesz ciekawe dane, które są omówieniem opisywanego zagadnienia.

To wszystko składa się na pomyślność reklamodawcy, jaki postawił na wykorzystanie reklamy outdoorowej.


firma
Dodał: HazteOir.org
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Które formy reklamy zewnętrznej są najskuteczniejsze? Reklamodawcy na pewno doceniają billboardy, najlepiej podświetlane w nocy, które docierać będą do jeszcze znaczniejszej ilości nabywców. Z reguły sytuowane są one przy ruchliwych ulicach miejscowości lub też przy głównych drogach wyjazdowych. To właśnie wybór należytego miejsca decyduje o efektywności kampanii reklamowej z użyciem billboardów. Ogromnie efektywne jak też trwałe na działanie czynników pogodowych są również naklejki na auta. Oklejanie aut jest dziś bardzo popularne.


firma
Dodał: Gobierno de Chile
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Telebim diodowy to nadzwyczaj skuteczna, a jednocześnie nowoczesna jak też nadzwyczaj efektywna odmiana reklamy. Oparta na dynamice obrazu reklama zatrzymuje wzrok klientów, będąc często bardziej efektywną niż banery reklamowe. Emitowany przez telebim dynamiczny przesył potrafi w wyższym stopniu zapadać w pamięci możliwych konsumentów aniżeli stabilny obraz mieszczący się na billboardzie albo banerze. Z kolei dzięki diodom LED będzie on zauważalny nawet w nocą czy również przy silnie obniżonej widoczności.


Według specjalistów najtańszą, a nierzadko także najskuteczniejszą odmianą reklamy zewnętrznej jest reklama mobilna. Czterokołowce lub autobusy okleja się zazwyczaj grafiką wykonaną na folii samoprzylepnej.


Taki mobil może dotrzeć niemal wszędzie, a dzięki interesującej grafice zapamięta go olbrzymia rzesza ewentualnych odbiorców. Nie można zapomnieć o równie efektywnej i popularnej reklamie którą jest oklejanie witryn.
2020-08-10 08:00
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.