Które pojazdy można spotkać w tego typu kraju jak Kuba?

W obecnych czasach trudno sobie wyobrazić życie bez własnego środka komunikacji. O ile w naszym kraju odległości pomiędzy różnorakimi miastami okazują się być względnie niewielkie, to są jednak kraje, w jakich chociaż infrastruktura drogowa jest bardzo rozbudowana, to wszakże różne miejscowości są wzajemnie bardzo oddalone.


Doskonałym dowodem jest Szwecja, w jakiej struktura dróg jest warta pozazdroszczenia, a odległość np. 100 kilometrów od najbliższego znacznego miasta na nikim nie robią odczucia.


Tax advisor
Dodał: Dave Dugdale
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


owijarka


W tym państwie samochody okazują się być jeszcze bardziej przystępne niżeli w naszym kraju. Nie tylko z tego powodu, że Szwecja do dzisiaj wytwarza innowacyjne samochody (więcejinfo tutaj: http://maxolen.com.pl/caremax/), które na całym globie są synonimem zabezpieczenia przed urazami. Szwedzi to naród, który bardzo lubi zabytkowe pojazdy, które okazują się być w tamtym miejscu w powszechnym użyciu. Często także spotyka się w tamtym kraju stare północnoamerykańskie krążowniki szos, które jednak nie są (jak to ma miejsce na Kubie) prawie przymusem. Na takiej karaibskiej wyspie, ze względu wprowadzonego kilkadziesiąt wiosen wstecz embarga, większość samochodów to właśnie amerykańskie samochody (kliknij i sprawdź) wywodzące się z połowy XX w. Każdy, kto wybierze się na Kubę, poczuje się poniekąd tak, jakby cofnął się w czasie.


samochody
Dodał: Supermac1961
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


W naszym kraju z kolei od czasu przemiany systemu politycznego oraz późniejszego przystąpienia do Unii Europejskiej, obywatele naszego państwa nie muszą już poruszać się pojazdami z minionej epoki.


Więcej tekstów

W jaki sposób zadbać o felgi

Opona, felga
Dodał: www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: www.sxc.hu
Dbałość o opony i felgi samochodowe przystosowane do nawierzchni i warunków pogodowych bywa co jakiś czas niezwykle konieczne. W dwudziestym pierwszym wieku wybranie dobrych felg i sposobów, aby te jak najdłużej służyły nie jest zwyczajowo sprawą banalną, toteż lepiej nieco o niej poczytać zanim konkretna osoba zdecyduje się zawierzyć los swojego pojazdu mechanikom czy też mniej doświadczonej osobie. Piaskowanie felg to chociażby zwykle zajęcie, które należy trzeba zawierzać profesjonalistom tematu, którzy mają w nim pewne doświadczenie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.