Kopalnia
kopalnia
Dodał: Bruce Guenter
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej na temat naszej działalności, wtedy zdecydowanie powinieneś odwiedzić naszą stronę internetową

Jeśli mieszkasz w okolicach Konina, wtedy z pewnością świetnie znasz naszą firmę. Kiedy jednak jeszcze o nas nie słyszałeś, wówczas bardzo nakłaniamy Cię do przeczytania tego tekstu, w którym przybliżymy Ci pokrótce dziedziny naszej działalności oraz pokażemy, dlaczego obecnie kopalnie węgla są tak wielce ważne.
górnicy
Dodał: U.S. Army Corps of Engineers
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jasne i ciemne strony kopalń odkrywkowych - Z czym identyfikujemy pracę jaką wykonuje górnik?

Z czym kojarzymy pracę zawodowego górnika? Wielogodzinne zmiany pod ziemią i intensywna praca na normy – swoiste „łatki” przypniemy wszelkim górnikom właściwie od początku. Praca w kopalni, ale na powierzchni? Wszystko się zgadza - jeśli mówimy o kopalni odkrywkowej.
przemysł - landszaft
Dodał: Kris Duda
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

argumenty przeciwko kopalniom odkrywkowym

Odkrywki nazywane od sposobu wydobycia kopalniami odkrywkowymi uważane są za pierwsze kopalnie naziemne. Niepokojąca regularność pokazuje, że wiele rzeczy, które traktujemy jako dowód na siłę krajowej gospodarki i którymi chlubimy się przed naszymi sąsiadami, w żadnym razie nie stanowi jakiegoś wyjątkowego powodu do dumy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.