Konstrukcje
Metal, blacha szczotkowana
Dodał: http://www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

Przewożenie ludzi, zwykle nazywaną windą, jest już popularne niemalże w całym kraju

Dzięki temu urządzeniu, nie ma najmniejszych kłopotów z tym, aby w szybkim czasie pojechać na ostatnie piętro w wysokim wieżowcu. Inaczej trzeba byłoby to przejście przemaszerować w stu procentach na własnych nogach. Okazałoby się to niewątpliwie zajmujące bardzo dużo czasu, jak i również niezwykle męczące zadanie i całkowicie nieekonomiczne, gdybyśmy mieli okazję schodzić i wchodzić po schodach po kilka razy w ciągu dnia.
chłodnia
Dodał: Bruce Guenter
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Budowa i montaż pomieszczeń dedykowanych rozwiązaniom przemysłowym. Prace podstawowe.

Kiedy zapada decyzja o budowie konstrukcji przemysłowych, należy dokonać wyboru odpowiedzialnego wykonawcy, jaki zajmie się całością kompleksowo – od projektu po wykończenie. Bez opóźnień na poszczególnych etapach, bez kłopotów i bez awarii. Od czego zacząć?
przebudowa budynku
Dodał: Public domain: Use these pix for any purpose
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czynności wykonywane na placu budowy, jakie domagają się używania specjalistycznego sprzętu.

Prace wykonywane na placu budowy, które domagają się użycia wyspecjalizowanego osprzętu to w zasadzie wszystkie takie, które odbywają się na większych placach budowy, tym bardziej natomiast w tych miejscach, gdzie zaplanowane będą bardziej skomplikowane konstrukcje.
Platforma
Dodał: dr_zoidberg
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Konstrukcje offshore, które każdy obserwował chociażby w mediach powinny okazać się odpowiednio umacniane.

Pod morzami istnieje wiele ważnych złóż. Dzięki specjalnym sprzętom oraz odpowiednim badaniom, coraz dokładniej rozeznajemy się w tym, co znajduje się pod powierzchnią naszych mórz oraz jak cenne złoża się tam znajdują.
Konstrukcja stalowa
Dodał: Elliott Brown
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Badania penetracyjne pt okazują się być nieinwazyjne

Badania penetracyjne pt zlecane okazują się być w przemyśle. Od czasu do czasu jest tak, że musimy sprawdzić jakiś produkt, czy okazuje się być on mocny i czy jego wykonanie nie posiada jakichś przestrzeni i pustych miejsc, w których mogłoby dojść do jego popękania i zniszczenia.
pracownia
Dodał: Paul Lindsey
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Badania na radiografii, szkolenia międzyludzkie

W naszych czasach wielu ludziom zdaje się, że z pewnych badań już nie ma, nie są przeprowadzane. Tymczasem na przykład badania radiograficzne wciąż są ważnym elementem w przedstawieniu właściwej diagnozy w określonych sytuacjach. Badania te pozwalają na prześwietlenie rzecz poddanej napromieniowaniu.
konstrukcja ze stali
Dodał: glasseyes view
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Garść faktów na temat konstrukcji stalowych

Jednym z najważniejszych wytwórców stali na świecie już od wielu lat jest nasz kraj. Bardzo duża ilość zakładów produkujących stal znajduje się na obszarze Górnego Śląska.
stalowe pręty
Dodał: Dāvis Mosāns
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

W licznych konstrukcjach wykorzystywane są pręty żebrowane - przygotowywanie zbrojeń pod budowę

Sektor budowlany niezaprzeczalnie jest jednym z ważniejszych w państwie. Składają się na niego przeróżne przemysły powiązane z budową machin bądź fabrykacją poszczególnych części i surowców budowlanych. Ma on ogromne znaczenie tak samo dla osób prywatnych, jak i całych miast, które wskutek tego zdołają się rozwijać.
konstrukjce stalowe
Dodał: U.S. Army Corps of Engineers Europe District
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wykorzystanie stali o podwyższonej wytrzymałości

Stal wykorzystujemy do produkcji wielu wyrobów oraz konstrukcji maszyn. Częstokroć nawet możemy nie zdawać sobie sprawy z tego ile jest jej naokoło nas. Naturalnie czasem ją spostrzegamy. Każdy z nas przecież intuicyjnie wie iż tory kolejowe tworzone są ze stalowych elementów hutniczych o zwiększonej odporności na ścieranie tj. stal s690ql. Rozmieszcza się te profile na belkach z drewna.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.