Kierowca
Logitech C615
Dodał: 4Press.pl
Zaczerpnięte z: 4Press.pl

powinniśmy czuć się bezpiecznie w czasie jazdy

Jak często było tak, iż ktoś jechał nam drogę, lub obserwowaliśmy zachowanie kierowcy, które tak naprawdę nagle musi być podane na policji, ponieważ zagrażało życiu kolejnych użytkowników ruchu drogowego? Na szczęście obecna technika jest niesamowicie przydatna w takich momentach a jeszcze na dodatek możemy mieć świadomość, iż w razie stłuczki znacznie prościej będzie rozstrzygnąć czyja to wina.
Fiat 500 Abarth
Dodał: Grand Parc - Bordeaux, France
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Motoryzacja

Motoryzacyjne nowinki to sprawa wysokiej wagi, rozumieją to wszyscy którzy posiadają samochód. Każda osoba chce wiedzieć, co powinna zrobić, by auto paliło mniej, ale żeby nie stracić na swój pojazd jakże ważnej gwarancji. Wszyscy chcieliby znać najnowsze akcesoria, które ułatwiają jazdę. Ale nie zawsze kierowcy inwestują w owe nowości, ale mimo, to chcą o nich sporo wiedzieć. Tak właśnie jest z motoryzacja wszyscy się znają, ale jak przyjdzie, co, do czego to i tak trzeba dzwonić po mechanika.
prawo jazdy
Dodał: slgckgc
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Rozpoczęcie przygody z samochodami

Każdy młody człowiek marzy o własnym samochodzie. Obecnie jest to jakiś przejaw dorosłości, oczywiście nie jest to jedyny taki symbol. Następnym jest posiadanie dowodu osobistego, jaki przynosi właścicielowi wiele praw, których dziecko nie posiada. W obecnych czasach - szczególnie dla młodych ludzi - ważna jest mobilność i samodzielność. Dziś, gdy działający samochód możemy zakupić za stosunkowo nieduże pieniądze coraz więcej młodych ludzi posiada własny pojazd.
pralka
Dodał: Samsung
Zaczerpnięte z: Samsung

Trudności z wyborem odpowiedniego wariantu gaśnicy

Z wykorzystaniem nowoczesnej gaśnicy można błyskawicznie pokonać pożar i jednocześnie zadbać o swoje bezpieczeństwo. W wielu przypadkach dopasowanie stosownego sprzętu gaśniczego jest dość problematyczne, szczególnie, jeżeli zależy nam na ugaszeniu specyficznych pomieszczeń.
Jazda samochodem,  kierowca
Dodał: http://www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

W jaki sposób sprawdzić ile godzin kierowca był na trasie

Sprawdzenie czasu pracy kierowcy nie było do tej pory łatwe. Prawda była taka, że kierowcy jeździli dużo więcej godzin niż powinni w ciągu dwudziestu czterech godzin, bo chcieli prędzej się wyrobić z ukończeniem zlecenia.
samochód dostawczy
Dodał: Mattox
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

Dobre kupowanie opon do aut dostawczych

W pierwszej kolejności, kierowca musi dbać o to, by kupić dla własnego auta właściwe opony. Nie trzeba być koneserem motoryzacyjnym, aby dokonać właściwego kupna ogumienia. Najlepiej selekcjonować opony polecane dla wiadomego modelu auta przez producenta. Można również kupić opony wszechstronne.
zawodowy kierowca
Dodał: http://www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

W jaki sposób zostać kierowcą zawodowym? Jakie warunki trzeba spełnić, żeby taki plan okazał się w pełni realny?

Profesja kierowcy zawodowego z pewnością zaciekawi osoby, które lubią się przemieszczać jak i być stale w nowych miejscach. Do tego lubią przyswajać nową wiedzę jak również brać odpowiedzialność za zlecone zadania. Co ważne, praca za kółkiem nie jest wskazana tylko dla panów, bo wciąż większa ilość pań podejmuje tego typu wyzwanie.
transport i spedycja
Dodał: Jean-Pierre
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Co powinno się wiedzieć odnośnie polskiego transportu?

W Polsce działa wiele firm wykonujących usługi transportowe. Najbardziej istotne przyczyny bardzo dużej popularności akurat tej dziedziny? No cóż, faktycznie PKB naszego kraju zależy w dużej części od tego jak sprawuje się transport. Trudno jakoś się temu dziwić, w końcu bardzo często nasi kierowcy są najlepsi. Jednakże głównie chodzi o korzystne położenie naszego pięknego kraju.
ciężarówka w trasie
Dodał: rodtuk
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Transport prowadzony z użyciem ciężarówek oraz ewidencja przebiegu

Istnieje wiele rodzajów samochodów, które wyróżnia się przede wszystkim z uwagi na zastosowanie i sposób rozliczania kiloetrów. W inny sposób przedstawiają się bowiem pojazdy przeznaczone do transportowania ludzi, a inaczej te, które wykorzystywane są do przenoszenia ładunku w pomieszczeniu magazynowym. Generalnie auta są aktualnie tak powszechne, że mało kto jest w stanie wyobrazić sobie bez nich codzienność.
transport busem
Zaczerpnięte z: www.minitrans-busy.pl

Transport do Włoch: kilka bez wątpienia ważnych informacji

szereg polskich firm nawiązało kontakty z najróżniejszymi firmami na terenie całej Europy. Szczególnie chętnie nawiązujemy współpracę z krajami Europy Zachodniej, w tym również z Niemcami lub Holandią. Postawić należy jednak pytanie: jak błyskawicznie i bezpiecznie przewieźć zakupiony przez kontrahentów z Niemiec czy Holandii towar na miejsce docelowe?
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.