Kierowca
strój
Dodał: Miguel Paulo Riano
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Dobór właściwych żarówek do wszelkiego typu pojazdów

Nowoczesne auta nie sprzyjają wykonywaniu przy nich samodzielnych prac. Toteż właściciele tych samochodów muszą udawać się do salonu w celu naprawy nawet małych usterek czy wymiany najdrobniejszych części samochodu. Zaletą takiego wyjścia jest fakt, iż pracownicy salonu mogą nie jedynie dobrać najlepsze elementy samochodowe, lecz również fachowo je założyć i doradzić właścicielowi samochodu, w jaki sposób potrafi wydajniej z niego korzystać.
transport busem
Zaczerpnięte z: www.minitrans-busy.pl

Transport do Włoch: kilka bez wątpienia ważnych informacji

szereg działających na terenie naszego kraju firm nawiązało kontakty z przeróżnymi firmami na terenie całej Europy. Szczególnie chętnie nawiązujemy współpracę z krajami Europy Zachodniej, w tym także z Niemcami lub Holandią. Zadać trzeba jednak pytanie: jak błyskawicznie i bezpiecznie przetransportować zakupiony przez kontrahentów z Niemiec czy Holandii produkt na miejsce o charakterze docelowym?
samochód terenowy
Dodał: TATA
Zaczerpnięte z: Marubeni Motors Poland

Dobór opon - czyli czy warto zmieniać z terenowych na letnie?

Każdy kierowca pojazdu pamięta, że o samochód należy bardzo dbać. Zaleca się, żeby systematycznie zamawiać dogłębne kontrole całości działania pojazdu. To oczywiste, że od formy auta zależy bezpieczeństwo podróżnych. Raporty policyjne stwierdzają, że regularną przyczyną wypadków drogowych są niewłaściwe opony. Kierowcy nie pamiętają o tym, że ogumienie musi być dopasowane do warunków, w jakich się poruszają. Oto krótki przewodnik, w którym przedstawiamy cztery klasyczne typy opon, które ma rozróżniać każdy zmotoryzowany.
noclegi pracownicze
Dodał: Bernhard Wintersperger
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Kiedy trzeba zapewnić zatrudnionemu miejsce do spania

W dzisiejszych czasach najbardziej cenioną wartością jest praca. Jak wiadomo w pracy spędzamy gros czasu, toteż ważne jest byśmy się w niej dobrze czuli. Zależy to od wielu składników; składu z jakim na co dzień kooperujemy a przede wszystkim od naszego temperamentu jak też zainteresowań. Jeśli ktoś woli spokojne, uregulowane życie, przypuszczalnie będzie usatysfakcjonowany z pracy biurowej, nie nastręczającej częstego przemieszczania się. Natomiast osoby lubiące ruch, tacy którzy pięciu minut w jednym miejscu nie wytrzymają, wybiorą na pewno bardziej czynną pracę. Możliwe że będą kierowcami kurierami. Generalnie mówiąc zajmą się oni zawodami które pozwalają im podróżować po Polsce a nawet po świecie.
ciężarówka w trasie
Dodał: rodtuk
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Transport prowadzony z użyciem ciężarówek oraz ewidencja przebiegu

Istnieje wiele typów aut, które wyróżnia się przede wszystkim z uwagi na wykorzystanie i sposób rozliczania kiloetrów. W inny sposób przedstawiają się bowiem urządzenia przeznaczone do transportowania ludzi, a w inny sposób te, które wykorzystywane są do transportowania towaru w pomieszczeniu magazynowym. Generalnie pojazdy są aktualnie tak rozpowszechnione, że mało kto jest w stanie zwizualizować sobie bez nich codzienność.
Audi tuning
Dodał: Farrell Small
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Rozwiązania z dziedziny motoryzacji, jakie jeszcze parę lat wstecz nie były możliwe do wykonania.

Pomysły z dziedziny motoryzacji, jakie jeszcze jakiś czas do tyłu nie były znane będą znane bez wątpienia wszystkim miłośnikom motoryzacji. Najbardziej z nich znaną jest bez cienia wątpliwości tuning pojazdów. Wyróżnia się tuning właściwy a także tuning muckowy.
Jazda samochodem,  kierowca
Dodał: http://www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

W jaki sposób sprawdzić ile godzin kierowca był na trasie

Sprawdzenie czasu pracy kierowcy nie było do tej pory łatwe. Prawda była taka, że kierowcy jeździli o wiele więcej godzin niż powinni w ciągu doby, bo chcieli prędzej się wyrobić z zakończeniem zlecenia.
opona samochodowa
Dodał: CONCAVO WHEELS
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Opony dla wszystkich osób

Każdy, kto posiada samochód czy jakiś inny pojazd, do którego potrzebne są opony dobrze wie, że to pewien wydatek. Szczególnie, że w samochodzie powinniśmy wymieniać opony przynajmniej 2 razy w ciągu roku. Dlatego wielu osób mających samochody wybiera tanie opony. Na całe szczęście obecnie każdy producent opon wie, że nawet za niską ceną powinien iść jakiś standard, bo opona to bezpieczeństwo na drodze.
transport i spedycja
Dodał: Jean-Pierre
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Co powinno się wiedzieć odnośnie polskiego transportu?

W naszym kraju działa multum firm wykonujących usługi transportowe. Najbardziej znaczące przyczyny bardzo dużej popularności akurat tej dziedziny? Cóż, faktycznie PKB Polski zależy w sporej części od tego jak tam sprawuje się transport. Ciężko się temu dziwić, przecież bardzo często nasi kierowcy są najlepsi. Jednak głównie chodzi o dobre zlokalizowanie naszego pięknego kraju.
prawo jazdy
Dodał: slgckgc
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Rozpoczęcie przygody z samochodami

Każda młoda osoba marzy o własnym wozie. Obecnie jest to jakiś wyznacznik dorosłości, naturalnie nie jest to jedyny taki symbol. Innym jest posiadanie dowodu osobistego, jaki daje właścicielowi wiele praw, których dziecko nie posiada. W dzisiejszych czasach - szczególnie dla młodych ludzi - ważna jest mobilność i samodzielność. Obecnie, kiedy sprawny pojazd możemy zakupić za względnie nieduże pieniądze coraz więcej młodych osób posiada swój pojazd.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.