Każdego dnia możemy zobaczyć na drogach dużą ilość ciężarówek, które transportują różne towary - część z nich przewozi jedzenie w specjalnych chłodniach

Na świecie transportuje się wielką ilość różnych przedmiotów. Znaczna ich część płynie nawet w kontenerach. Później w porcie są rozładowane do TIR-ów i ruszają w dalszą trasę.


Zwykle największy problem jest z jedzeniem, gdyż najszybciej się psuje.


tuv, certyfikacja wyrobów i usług


naczepa izoterma
Dodał: Marcel Oosterwijk
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Więcej tekstów

Grafiki odpowiednie dla osób z wizją oraz wyobraźnią

grafika 3d
Dodał: mikebaird
Jeżeli budujesz obiekt albo chcesz zareklamować na rynku innowacyjny produkt, wszelkie obrabiane cyfrowo grafiki pomogą ci w urzeczywistnieniu twego pomysłu. Możesz go wtedy skorygować albo przyjąć.


Jeżeli trudno tobie wyobrazić sobie, jak będzie wyglądał nowy salon na tle wielkomiejskiego krajobrazu, wykorzystaj obowiązkowo cyfrową grafikę nim postawisz kolejny budynek.


Jeżeli ktoś ma spółkę transportową, to zdaje sobie sprawę z tego, że przykładowo meble mogą przewozić w tradycyjnej ciężarówce. Jednak, produkty spożywcze oraz leki wymagają optymalnych warunków, żeby nic się nie zepsuło. By być w stanie przewozić jedzenie, firma transportowa musi posiadać specjalne TIR-y z chłodniami. Zatem jeśli mamy plany zaistnieć na rynku przewozu artykułów spożywczych, to potrzebna będzie nam wynajem naczep izoterma. Możemy zamówić nową albo kilkuletnią w sieci. Jednak, jeżeli zdecydujemy się na nabycie starej naczepy, to powinniśmy pamiętać o tym, by szczegółowo zweryfikować jej stan. Na oglądanie naczepy musimy przyjść z osobą, która się na tym zna. Musimy skontrolować stan podłogi i rolet - czy nie rdzewieją oraz czy nie są popękane. Agregat w chłodni powinien działać zarówno jako SPAlinowy lub po włączeniu do prądu. Pamiętajmy, aby nie zamawiać czegoś, co już rdzewieje. Tak naprawdę tylko bez potrzeby weźmiemy sobie na barki kłopoty, gdyż wyrzucimy mnóstwo pieniędzy na remonty.


Należy zatem pomyśleć czy chcemy używaną czy nową naczepę. Zawsze mamy możliwość wziąć kredyt, by zakup chłodni na kółkach nie uderzył nas zbyt mocno po kieszeni. Wówczas na pewno będziemy usatysfakcjonowani.
2017-12-26 19:30
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.