Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej na temat naszej działalności, wtedy zdecydowanie powinieneś odwiedzić naszą stronę internetową

Jeśli mieszkasz w okolicy Konina, wtedy z pewnością doskonale znasz naszą firmę. Jeśli jednakże jeszcze o nas nie słyszałeś, wtedy mocno nakłaniamy Cię do przeczytania tego tekstu, w którym przybliżymy Ci pokrótce dziedziny naszej działalności oraz pokażemy, dlaczego współcześnie kopalnie węgla są tak mocno potrzebne.


kopalnia
PAK Górnictwo to spółka, która powstała w dwa tysiące ósmym roku – jesteśmy przecież obecni na rynku już od prawie dziesięciu lat. Nasz spółka jest częścią wielkiej grupy kapitałowej ZE „PAK” S.A., dzięki czemu nawet w momentach największego kryzysu możemy liczyć na wsparcie finansowe. To dokładnie dlatego nasza spółka jest tak stabilna finansowo i może sobie pozwolić na coraz większe inwestycje, dzięki którym możliwe jest stałe poszerzanie oferty naszej działalności, a na dodatek tworzenie nowych miejsc pracy- na tej stronie dodatkowe informacje: Miejska Górka.

Nasza firma powstała z myślą o zorganizowaniu bazy szczególnie dla elektrowni Pątnów, Adamów i Konin. Aby umożliwić tym jednostkom łatwą pracę, trudnimy się przede wszystkim wydobywaniem węgla kamiennego oraz żwiru. To powoduje, że prace w elektrowniach mogą przebiegać o wiele szybciej niż miało to miejsce jeszcze parę lat temu. Jeśli już wiesz trochę na temat naszej obecnej działalności, wtedy pragniemy dodatkowo przedstawić Ci nasze nowe plany – chcemy otworzyć nową kopalnię.

kopalnia
Dodał: peter castleton
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Będzie to kopalnia odkrywkowa Poniec – Krobia – Oczkowice. Dzięki tej nowoczesnej inwestycji będziemy w stanie zainwestować mnóstwo przede wszystkim w rozwój poszczególnych miejscowości, w których będzie działała kopalnia. Otwarcie kopalni to między innymi dużo nowych miejsc pracy. Nie da się ukryć, że w okolicach Konina panuje dość duże bezrobocie – dzięki naszym kopalniom regularnie udaje się ten wskaźnik zmniejszać. Nowa kopalnia odkrywkowa (trzeba zapoznać się: http://stopkopalni.pl/kopalnia-odkrywkowa/) to wiele nowych miejsc pracy, które będziemy w stanie zaproponować właśnie mieszkańcom Konina i okolic.

Na dodatek wybudowanie kopalni odkrywkowej wiąże się z większymi wpływami do budżetu gminy. Te pieniądze władze waszej gminy będą mogły zainwestować w wybrany sposób, ale jedno właściwie jest pewne - bez wątpienia będą to dobrze zainwestowane środki, które znacząco przyczynią się do poprawy komfortu życia mieszkańców gminy. Dodatkowo zwiększy to atrakcyjność regionu – dzięki temu będzie można liczyć na to, że wiele inwestorów zdecyduje się rozkręcać swoje biznesy konkretnie tutaj.
2018-01-18 09:54
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.