Jakiego rodzaju rzeczy dobrze aby zapewnił swoim pracownikom właściciel firmy? Co powinno być normą, a co będzie sympatycznym gestem?

Dbanie o swoich pracowników powinno być rzeczą oczywistą pośród pracodawców. Jednak nie zawsze się tak dzieje, a to duża szkoda, bo czasami zapewnienie dodatkowych rzeczy nie kosztuje wiele, a w ten sposób pracownik czuje, iż jego praca jest istotna.


Tego typu kwestią, jaka sprawi, iż pracownicy będą czuli się bardziej doceniani jest dostęp do różnego rodzaju darmowych rzeczy.
dystrybutory wody
Dodał: TAFE SA Electrical Engineering
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


współpraca
Dodał: Antonio Tajuelo
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Nie wszędzie jest bogaty pakiet socjalny, bo firmy zwyczajnie na to nie stać. Natomiast czasem można wydać pieniądze na takie produktu, przez jakie firma nie zbiednieje, a jakie z pewnością będą docenione przez osoby zatrudnione. Przykład to zapewnienie osobom pracującym dostępu do owoców codziennie. Choćby miało to być jedno jabłko, albo jakiś inny owoc, to na pewno jest to fajny gest. W taki sposób pracownik - wybierz kwatery w Łodzi - widzi, że pracodawca troszczy się o jego zdrowie i propaguje zdrowe odżywianie. Również rzeczą łatwą do zorganizowania są dystrybutory wody. Dzięki temu pracownik może bez przerwy korzystać ze świeżej wody, a nie jest zmuszony sobie jej samodzielnie zapewniać.


Woda dla firm powinna być normą, natomiast jeszcze nie wszyscy właściciele firm tak sądzą. Ale miejmy nadzieję, że w niedługim czasie się to zmieni. Z pewnością pracownicy lubią wszelkiego rodzaju imprezy firmowe. Te, jakie mają luźną atmosferę, gdzie można potańczyć, wypić i zjeść coś dobrego, a przy tym miło spędzić trochę czasu z kolegami z pracy na pewno są lubiane pośród osób pracujących.
Dlatego również o takich rozrywkach nie może zapominać właściciel firmy. W ten sposób pracownik z pewnością będzie bardziej lubił swoje miejsce swojego zatrudnienias.
2018-03-07 12:42
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.