Jakie parametry powietrza są ważne do tego, żeby można było bezpiecznie i wygodnie przebywać w budynku.

Odpowiednia jakość powietrza ma duże znaczenie do tego, aby w danym pomieszczeniu można było przebywać, a także pracować. Dotyczy do wszystkich jego podstawowych parametrów, to znaczy temperatury, wilgotności i czystości.
Z tego też powodu w wielu przypadkach wykorzystuje się rozmaite urządzenia, które mają zagwarantować należyte warunki. W naszej strefie klimatycznej szczególnie istotne jest zagwarantowanie odpowiedniej temperatury, gdy za oknem często będzie poniżej dwudziestu stopni mrozu. Najczęściej stosuje się w tym ogrzewanie dostarczone z sieci ciepłowniczej lub zamontowanej w obiekcie instalacji grzewczej. W przypadku dużych powierzchni, typu hale produkcyjne czy magazynowe dużo lepiej będą się sprawdzać nagrzewnice powietrza, za pomocą jakich można zagwarantować odpowiednią temperaturę nawet w największych obiektach.


kowal
Dodał: Harvey Barrison
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


W wielu przypadkach problemem może też być zbyt duża wilgotność. Wynika to często ze zbyt mokrych ścian w obiekcie, przykładowo po zalaniu albo świeżo po wybudowaniu. W takich przypadkach idealnym rozwiązaniem będzie osuszacz (sprawdź ofertę), czyli urządzenie służące do pozbycia się zbyt dużej ilości z powietrza. Osuszacze oferowane są w kilku różnych odmianach, a odpowiednią konfigurację dobiera się w zależności od Rozmiaru pomieszczenia i poziomu wilgotności.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.