Jak komfortowo dotrzeć na wrocławskie lotnisko?

Każdy z nas ma czasem potrzebę dostać się na lotnisko. I tu jest do doboru własny samochód, poproszenie kogoś z rodziny o podwózkę albo wybór autobusu, jaki zawiezie nas w konkretne miejsce.


Jeżeli ktoś ma potrzebę dojechać na wrocławskie lotnisko, mógłby wybrać bardzo szybki transport na lotnisko we Wrocławiu.
handel


Jeździ w tamtym miejscu elegancki autobus, w jakim za kurs można by zapłacić za pomocą karty, a do dyspozycji podróżnych jest darmowe WI-FI. Autobus kursuje na lotnisko z dworca autobusowego co mniej więcej 50 minut. W drodze zatrzyma się zaLEDwie raz w centrum Wrocławia. pojazdy te mogłyby korzystać z pasów dla busów, ale nie posiadają na sztywno ustalonej drogi. Parę kursów posiada ruchome godziny odjazdu w razie, jakby trzeba było chwilę zaczekać na przylot samolotu. Jest to najlepsze rozwiązanie dla osób, które przybywają do Wrocławia z okolic. Nie muszą jechać autem, a mogłyby skorzystać z kolei albo autobusów, by następnie komfortowo dotrzeć na lotnisko.

Chcesz poznać kolejne bogate w informacje materiały? Jeśli tak, to zobacz ofertę na witrynie, która na pewno zawiera ważne dane.

Jeżeli zainteresowanie tego typu przewozem będzie duże, wówczas firma planuje zwiększyć dwukrotnie częstotliwość jazdy busów w szczytowych porach. Bilet kosztuje dziesięć złotych i można go zakupić w w otwartym całą dobę kiosku na dworcu albo u kierowcy.


kruszywa
Dodał: Kitmondo Marketplace
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Obecnie na lotnisko we Wrocławiu można dotrzeć miejską komunikacją. Pasażerowie, którzy korzystają ze swoich aut, posiadają do dyspozycji komfortowe parkingi z dużą ilością postojowych miejsc. W specjalnej strefie parking do 10 minut jest darmowy.
Natomiast pasażerowie, którzy korzystają z pojazdów elektrycznych, gratisowo mogą stawiać pojazdy na placach postojowych VIP, jakie znajdują się blisko terminalu. Termin można zarezerwować on-line. Wtedy ceny są naprawdę atrakcyjne oraz jeszcze mniejsze niż normalnie.
2022-12-01 08:23
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.