Jak działa na skórę laser frakcyjny CO2?

Nowoczesna medycyna estetyczna proponuje różne zabiegi z użyciem laserów, które pomagają pozbyć się kompleksów i przywrócić skórze piękny wygląd. Do jakich zabiegów wykorzystuje się laser CO2? Jak działa i czego można się spodziewać po zabiegu? Dowiedz się więcej na ten temat.


usług
Dodał: Julian Partridge
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Do czego wykorzystuje się laser CO2?


Za pomocą lasera frakcyjnego CO2 wykonuje się różnorodne zabiegi medycyny estetycznej. Ten laser stosowany jest, by poprawić wygląd skóry, w zależności od pożądanych efektów: zmniejszyć widoczność blizn potrądzikowych i pooperacyjnych, niwelować zmarszczki, polepszyć jędrność i elastyczność skóry, usunąć rozstępy, usunąć przebarwienia skórne.


laser co2 katowice
Dodał: Eva Rinaldi
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Jak oddziałowuje na skórę laser frakcyjny CO2?


szampon
Dodał: mixtureusa
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


W czasie zabiegu z zastosowaniem lasera CO2, wiązka emitowanej energii oddziałowuje na skórę tworząc pewnego rodzaju siatkę „miniranek”.

Zaciekawiony? To dla nas rewelacyjna wiadomość. Więc kliknij tu spoiwo hydrauliczne i oglądaj nawet bez końca nowe fachowe wpisy.

Są to mikrourazy z zachowaniem wysp nieuszkodzonej skóry, dzięki czemu regeneracja następuje wyjątkowo szybko. Ból odczuwany w trakcie zabiegu jest duży, gdyż przed zabiegiem skórę znieczula się specjalnym kremem - dodatkowe informacje.

Zaprezentowany zagadnienie przygotowaliśmy mając na myśli Twoje potrzeby. Czekamy na twoją opinię, czy podoba Ci się opis. Daj nam znać - przejdź do strony pogrzeb opole lubelskie .

Zabieg trwa około 30 minut, aczkolwiek dokładny czas jego trwania jest uzależniony od wielkości obszaru skóry jaki poddawany jest zabiegowi. Po zakończeniu działania lasera skórę ochładza się, by zminimalizować dyskomfort. Na pierwsze widoczne efekty zabiegu trzeba poczekać min. tydzień. W niektórych przypadkach, jak np. głębokie zmarszczki czy blizny, konieczne jest powtórzenie zabiegu 2-3 razy. Jeżeli kogoś interesuje więcej informacji na temat tego jak działa laser CO2 Katowice są miastem, w którym bez trudności znaleźć można renomowaną klinikę medycyny estetycznej.


Zanim zapiszemy się na zabieg, konieczna będzie konsultacja z lekarzem, który ustali czy nie ma przeciwwskazań do zabiegu i jaki będzie przebieg laseroterapii. Lekarz powinien także ustalić jak pacjent ma przygotować skórę do zabiegu.
2020-01-16 07:34
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.