Istnieje masa spółek na naszym kontynencie, które zajmują się przewożeniem przeróżnych produktów na masową skalę

Firmy transportowe lub takie, które oferują różne artykuły, są zmuszone przechowywać ogromną ilość produktów - przez chwilę lub na dłużej.


przedsiębiorstwo
Dodał: dhub limited
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


samochód
Dodał: www.forelite.pl
Zaczerpnięte z: www.forelite.pl


Wobec tego zwykle potrzebują ogromnych magazynów.


Więcej tekstów

Odbojnice rampowe – ochrona ścian i bezpieczeństwo

samochody
Dodał: Taner Lantow
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Przedsiębiorstwa oraz magazyny – szczególnie w trakcie załadunku, bądź rozładunku mogą narażać swoje budynki oraz bramy na niespodziewane i niemiłe szkody, dlatego też coraz częściej stosowane są wszelkiego rodzaju odbojnice, które mają za zadanie ochronę i zabezpieczenia pomostów albo ramp rozładunkowych.


Zazwyczaj są stosowane odbojnice rampowe, spełniające się w szczególności podczas ochrony – jak sama nazwa wskazuje – przeładunkowych ramp, magazynów wszelkiej kategorii albo komunikacyjnych ciągów.


prąd
Dodał: greensheepred
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Z reguły jako konsumenci nie jesteśmy świadomi tego, że przedsiębiorstwa przewozowe albo te, które sprzedają nam jakiś artykuł, potrzebują miejsca, żeby przechowywać to, co mają na stanie. Niestety czasami potrzebują ogromnych przestrzeni, by być w stanie to wszystko rozmieścić. Hale, których są właścicielami lub które wynajmują, powinny spełniać pewne normy. Po pierwsze, jak już było wyżej wspomniane, powinny być spore, a po drugie, nie mogą być to otwarte przestrzenie, ponieważ w naszym kraju są stosunkowo długie i mroźne zimy.

Czy wiesz, gdzie również możesz znaleźć analogiczne wiadomości? Jeśli nie, to wejdź na ten odnośnik i zerknij na treść (http://www.kamieniarstwo.pl/strona-glowna/) opublikowanego tam artykułu.

Hale muszą spełniać również inne wymagania, które znacznie uproszczają pracę. Muszą mieć prywatny parking, ponieważ wówczas będziemy pewni, że nasze ciężarówki będą mogły zaparkować przy hali bez problemu. Najlepiej, żeby w tym celu cały parking (malowanielinii.com/oznakowanie/oznakowanie-poziome-parkingu-podziemnego/) był ogrodzony i chroniony. Hale muszą być również wysokie - tak aby pod sam sufit była możliwość ustawić ogromne półki. Przy halach muszą być również rampy załadunkowe, żeby maksymalnie usprawnić rozładunek i zaoszczędzić czas kierowcom ciężarówek.


okna oraz drzwi powinny być antywłamaniowe, a wszelkie wewnętrzne elementy (betonowa posadzka lu stalowa konstrukcja) powinny być niepalne, tak by wzniecenie pożaru wewnątrz magazynu było prawie nierealne.
2021-02-11 10:39
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.