Hydrografika - sposób nanoszenia obrazu

Hydrografika jest procesem nanoszenia wizerunku przy współudziale wody na powierzchnie 3D. Jest jedną z najdoskonalszych modyfikacji|, jakim można poddać obiekty o zawiłych, jak również prostych fasonach. Pozwala na wykończenie oraz dokładne nakrycie niedostępnych punktów w rogach i szczelinach. Powstała powłoka jest okrywana warstwą zabezpieczającą, która ma wytrzymałość charakterystyczną dla lakierowanych nawierzchni.
Hydrografika - druk wodny to nowoczesna technologia wprowadzania rysunków na segmenty trójwymiarowe. Proces transferu wodnego nie wyklucza nam przekształcanie niekolorowych obiektów codziennego użytku w rzeczy emitujące pięknem i stylem.
Kolorowa grafika
Dodał: TANAKA Juuyoh (田中十洋)
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Obraz zostaje naniesiony na prawie każdą nawierzchnię odporną na wodę, jak: metal, plastik, drewno, włókno szklane, ceramika. Duża gama motywów obejmuje odmiany kamuflażu, drewna, granitu, marmuru, karbonu oraz innych, niejednokrotnie nietypowych deseni.

Więcej tekstów

Hydrografika jako sposób przenoszenia grafik przy uczestnictwie wody

Hydrografika jest cyklem nanoszenia obrazu przy współudziale wody na powierzchnie 3D. Jest jedną z najdoskonalszych modyfikacji|, jakim można oddać obiekty o złożonych, jak też nieskomplikowanych kształtach. Pozwala na dopracowanie oraz dokładne pokrycie niedostępnych stref w rogach i szczelinach. Powstała powłoka jest nakrywana warstwą zabezpieczającą, która ma wytrzymałość charakterystyczną dla lakierowanych powierzchni.


Transferowy druk wodny jest używany we wszystkim od łodzi, po samochody i pistolety. Jest trwały, i zezwala otrzymywać na tych powierzchniach rozmaite wzory. Jest trwalszy od farb i kalkowania. Metale, szkło i tworzywa sztuczne to surowce na których robi się najczęściej tę metodę. Głównym celem transferowego druku wodnego jest tworzenie trwałego wykończenia ogólnego wzoru na każdych częściach użytkowych. Druk wodny jest to technologia druku oparta na tuszach mających barwniki lub pigmenty. Wydruki tą techniką dopuszczają na doskonałe odwzorowanie barw i kształtów. Zezwala to na zrobienie wydruków najwyższej jakości. Pożądając uzyskać wzmocnioną odporność mechaniczną i UV należy wydruki dodatkowo zalaminować.
Graffiti, dekoracje ścienne
Dodał: r2hox
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Dzięki zaletom transferowego druku wodnego bywa on używany w niektórych sportach. Na przykład podczas polowań wolno poddać sposobie kamuflażu broń (poznaj szczegóły) i dlatego zyskuje ona nadruk liści, gałęzi, piasku oraz każdy nadruk, jaki jest zgodny z terenem polowań. Nie ma sensu kamuflaż liści gdy polowanie jest na pustyni. Hydro (witryna w tym temacie) obrazowanie pozwala dostosować broń dla każdego terytorium. Pomaga też spersonalizować cokolwiek własnego. Oprócz praktycznych zastosowań takich jak maskowanie sprzętu jako następne można również dodać środki bezpieczeństwa. Po dodaniu unikalnego schematu można stać się bardziej widoczny. Transferowy druk wodny jest metodą trwałą, opłacalną i pionierską dzięki której można osiągnąć fascynujące wyniki przy jednoczesnej poprawie jakości produktów.
2018-04-09 09:12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.