Hardox, nowa generacja materiałów

Jedną z głównych gałęzi gospodarki kraju jest przemysł produkcyjny. Według specjalistów, to właśnie ten dział gospodarki przynosi największe zyski polskiej gospodarce. W rezultacie przyczynia się do zdecydowanej poprawy jakość życia mieszkańców kraju.

Nie dziwi więc, iż wszelkie koncepcje mające służyć odmianie na lepsze sytuacji gospodarczej w kraju koncentrują się właśnie na zwiększeniu ilości funkcjonujących na terenie Polski przedsiębiorstw produkcyjnych. Zależy na tym również przedsiębiorcom, którzy dzięki zwiększonej produkcji mogą mieć nadzieję na wyższe zyski. W tym celu w wielu zakładach produkcyjnych dokłada się
blacha
Dodał: Mark Fickett
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
wszelkich starań, by wykorzystywane maszyny były nowoczesne i wydajne. Przykładem są profesjonalne maszyny do obróbki metalu.

Więcej tekstów

Niezastąpiony warsztat w zasięgu Twojej oczu

Łożysko
Dodał: Nacho
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Zorganizowanie swego miejsca pracy to podstawa wszelkiej działalności. Musi być komfortowo, praktycznie, a także bezpiecznie. Nie inaczej jest w wypadku prac warsztatowych.


Doskonałe warsztaty wszelakiego typu prosperują dziś rewelacyjnie, ponieważ istnieje na nie zapotrzebowanie.


Od dłuższego czasu daje się zauważyć zdecydowany rozwój nowoczesnych technologii związanych z obróbką materiałów. Najbardziej popularną metodą dokładnego cięcia blach oraz profili jest cięcie laserem. Umożliwia perfekcyjne cięcie nawet trudnościeralnej blachy Hardox 550, która wykorzystywana jest w branży konstrukcji stalowych oraz innych obszarach w których niezbędna jest trwałość połączona z odpornością. Cięcie laserem pozwala na wyprodukowanie elementów, które bez uzupełniającej obróbki nadają się do dalszej przeróbki. Maszyny cechują się wysoką precyzją wykonania materiału z dokładnością do 0,1 mm. Biorąc pod uwagę współczynnik ceny i jakości usługi, cięcie laserowe wypada nadzwyczaj dobrze w stosunku do innych metod cięcia blach, takich jak np. cięcie wodą. Mimo, że jest to metoda w zasadzie stosowana od niedawna, cieszy się dużym powodzeniem z racji swej precyzji oraz zalet jakie posiada.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.