Gaz
GARDENA Pompa do brudnej wody 20000 inox
Dodał: GARDENA
Zaczerpnięte z: GARDENA

Doskonały sposób na zwiększenie bezpieczeństwa w razie powstania pożaru

Innowacyjne budynki powinny posiadać we wszystkie konieczne układy bezpieczeństwa. Dla przykładu w razie powstania zagrożenia pożarowego same sensory czadu mogą nie wystarczyć.
odbojnice przemysłowe
Dodał: Dave Dugdale
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak można by zabezpieczyć miejsca parkingowe lub plac przed halą produkcyjną?

Miejsca takie jak hale magazynowe oraz inne budynki, które są częścią infrastruktury maszynowej należącej do jakiejś spółki, zazwyczaj są narażone na bezpośredni kontakt z różnorakimi maszynami.
Grzałki patronowe
Dodał: www.centro-therm.pl
Zaczerpnięte z: www.centro-therm.pl

Wybór i zakup jachtów - ważne informacje

Marzeniem wielu osób jest posiadanie swojego jachtu, które czasem może okazać się niemożliwym do zrealizowania. Nie są to jednak tanie zachcianki, jednak jeśli już ktoś zdecyduje się na prywatny jacht, wcześniej musi rozważyć pewne kwestie, które decydują o wydatku sporej ilości pieniędzy na wspaniały luksus.
agregat
Dodał: KURSANT

Dowiedz się, jakie szkolenia zapewnią ci pracę

Na rynku pracy są pewne grupy zawodów, na jakie zapotrzebowanie nie maleje już od lat. Nie wszyscy wiedzą, iż umiejętności i uprawnienia nieodzowne do ich wykonywania możesz uzyskać w zaLEDwie kilka czy kilkanaście miesięcy.


Dowiedz się, jakie szkolenia zapewnią ci pracę

Wbrew pozorom szkolenia, o których mowa, to nie wyłącznie języki obce, obsługa komputera czy też mała rachunkowość.
gaz
Dodał: Mastercook
Zaczerpnięte z: Mastercook

Zmiana sprzedawcy jednego z najważniejszych surowców

Świat idzie do przodu, wszystko się zmienia. Musimy, więc sprawdzić, czy aby wszystkie nasze podjęte decyzje przed laty pasują do tych czasów. Wiadomo, że wielu ludzi, którzy prowadzą dobrze prosperujące firmy obawia się zmian, ale bywa, że na zmianach rzeczywiście da się dużo zaoszczędzić. Jeżeli więc mamy przedsiębiorstwo to powinniśmy być na bieżąco z tym, co dzieje się wokół, by nie być stratnym. Być może np. zmiana sprzedawcy gazu w związku z wolnym handlem może rzeczywiście dużo zmienić z korzyścią dla naszej firmy. Wiele osób jest pełnych obaw, bo nic w sumie o tym nie wiedzą.
Gazociąg
Dodał: U.S. Geological Survey
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Doświadczony i staranny montaż rurociągów gazowych - ciekawa oferta rozlicznych firm

Rurociągi gazowe jest to dokładnie zaprojektowana sieć rur, która przesyła gaz (przeważnie jest to gaz ziemny) na rozliczne odległości. Rurociągi są dzisiaj klasyfikowane ze względu na okręgi występowania, wykorzystywane materiały i także maksymalne ciśnienie robocze.
odbojnice rampowe
Dodał: Daniel Jolivet
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Rodzaje odbojów gumowych

W wielu magazynach i firmach ładunkowych najważniejszym wyposażeniem są tak zwane odboje, które przede wszystkim mają na celu chronić między innymi regały, ściany, a nawet rampy przed nieoczekiwanym uszkodzeniem wiązanym z ciężarówkami, bądź też wózkami widłowymi.
samochody
Dodał: Taner Lantow
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Odbojnice rampowe – ochrona ścian i bezpieczeństwo

Przedsiębiorstwa i hurtownie – w szczególności podczas załadunków, bądź rozładunków mogą narażać swe budynki i bramy na nieoczekiwane i niemiłe szkody, dlatego też coraz częściej stosowane są wszelkiego rodzaju odbojnice, które mają za cel ochronę oraz zabezpieczenia pomostów i rozładunkowych ramp.


Odbojnice rampowe – ochrona ścian i bezpieczeństwo

Zazwyczaj stosowane są odbojnice rampowe, które spełniają się przede wszystkim przy ochronie – jak sama nazwa wskazuje – ramp przeładunkowych, magazynów różnej kategorii lub ciągów komunikacyjnych.
selfie - przemysł
Dodał: Marcin Polak
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Stałe przyrządy gaśnicze do zabezpieczania urządzeń

Stłumienie pożaru w pomieszczeniach zamkniętych to niebywale skomplikowane zadanie.


Stałe przyrządy gaśnicze do zabezpieczania urządzeń

W punktach, gdzie pracują urządzenia elektroniczne znaczne szkody potrafią zostać spowodowane zarówno przez ogień jak i niewłaściwe gaszenie.
przesyłki, kurier
Zaczerpnięte z: pixabay.com

Jakiego typu systemy pakujące stosuje się, celem ochrony przesyłki? Czy taśmy pakowe i owijarki są niezbędne?

W ostatnich latach dość intensywnie rozwinęły się usługi kurierskie. Dotyczy to zwykle faktu, iż mają zdecydowanie bardziej przystępne ceny w zestawieniu z popularną pocztą.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.