Etykietki na towary

Cyfrowy druk etykiet realizowany jest na roli z użyciem technologii UV. Zapewnia ona wytrzymałość oraz opcję zastosowania tego typu etykietek na nadzwyczaj szeroką skalę, głównie jako etykiety na wyroby.


Odbierak prądu


etykiety zabezpieczające
Dodał: http://www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu


Więcej tekstów

W jakie narzędzia najlepiej zainwestować? Co jest w tej dziedzinie najbardziej istotne?

tuv, certyfikacja wyrobów i usług
Do wszystkich, bardziej małych lub większych zadań obowiązkowe są narzędzia. Zależnie od stopnia zaawansowania są w stanie to być małe narzędzia, takie które każdy posiada w domu, lub większe i zaawansowane urządzenia.


W zestawieniu z folią samoprzylepną stanowi idealną alternatywę dla druku flexo, gwarantując korzystną ceną nawet przy mniejszych nakładach. W wypadku delikatniejszych tworzyw pokrywanych na całej powierzchni tj. papier samoprzylepny druk ten spełnia rolę ponadplanowego zabezpieczenia materiału. W owej technologii wytwórczości drukarnia etykiet samoprzylepnych dostępny jest szeroki wybór tworzyw w różnych konfiguracjach. Tak samoprzylepny papier stosowany w edycji półbłysk, jak także fola samoprzylepna PP mogą mieć parę rodzajów kleju, tj.: akrylowy klajster standard, klej kauczukowy odporny i bardzo mocny, czy klej odlepny. folia samoprzylepna PP występuje również w paru opcjach, to znaczy jako: biała połysk, przeźroczysta, srebrna (z efektem lustrzanym). Nowoczesna linia produkcyjna umożliwia laserowe wycinanie naklejek, dzięki czemu można uzyskać opcjonalne rozmiary oraz kształty. Atutem tego podejścia będzie brak opłat za wykrojnik. Wielkość robocza machiny wytwórczej umożliwia nam wykonanie etykiet o optymalnej szerokości do 320 mm. Ważką cechą owej opcji jest także możliwość druku etykietek w niedużych nakładach i utrzymanie krótkich terminów realizacji dla większych zleceń.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.