E-learning, a zwykłe szkolenie - czyli, jaką rzecz wolimy? robotę przy komputerze/tablecie, czy może "na żywo"?

E-learning, a szkolenie "w plenerze" - co jest dla nas bardziej ciekawe? Jak wypadają tego rodzaju rzeczy w kwestach jakościowych? Postaramy się na to odpowiedzieć na konkretnych wzorcach!
Grzejnik INVENTIO
Dodał: Profundo PR
Zaczerpnięte z: Profundo PR


Na pojedynczy rzut weźmiemy pod uwagę kwestię e-learning, koncentrując się na przykładzie szkoleń rodzaju BHP. E-learning BHP nie jest niczym innym jak szkolenie, poprowadzone nie w sposób cielesny, jednak przez tego typu rzeczy jak komputerek lub tablet! Powstała także możliwość - jeżeli zgadza się na to strona na internecie - otworzyć konkretne szkolenie >>> szkolenie scc na komórce z dostępem do netu a także przeglądarki. tego typu przeszkolenie - jak w naszym wypadku BHP - ma możliwość być prowadzone w każdym miejscu gdzie jesteśmy oraz o dowolnej porze jaką wybierzemy. Wygodne? oczywiście, iż tak - trzeba jednak zapamiętać o pewnym minusie. Nie istnieje nikt kto nasze osoby poprowadzić, każdą rzecz samiutcy jesteśmy zmuszeni przyswoić, a jak bywa w naszym przykładzie (BHP), nauka może okazać się trudna do ogarnięcia. Ku radości pod tym kątem powstały dodatkowe opcje, takie jak dla przykładu przypisy z dziedziny prawa, które dla mocno zainteresowanego BHP-owca mają możliwość okazać się nieocenione.


Drugim przykładem - w tym przypadku ze szkoleń "cielesnych" będą to szkolenia spawalnicze. Takie szkolenie może być Tylko w tak nazywanym "plenerze". Istnieją trójka etapy tego typu szkoleń: standardowy, kurs ponadpodstawowy (poziom 1) a także kurs ponadpodstawowy (poziom 2). Jak d się zauważyć już na pierwszy "gryz" dokładnie tego felietonu, da się zauważyć wielkie utrudnienia w szkoleniu "fizycznym". Sam fakt, że trzeba pójść na miejsce przeszkolenia dla wielu jest problemem. Istnieją jednakże takie zawody, których jest możliwość się nauczyć Wyłącznie przebywając na miejscu.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.