Dużo oprogramowań z przeróżnych pól

Współcześnie, by polepszyć pracę, proponowanych jest sporo oprogramowań z różnych pól. Nowoczesne aplikacje usprawniające pracę przedsiębiorstw serwisowych wspomagają ich aktywności już od pierwszego kontaktu z petentem.


producent
Dodał: bigdrumthump.com
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Więcej tekstów

Ciekawa historia każdej jezdni z asfaltu

kleje
Dodał: Selena SA
W obecnych czasach, ludziom żyje się znacznie łatwiej niż kilkadziesiąt lat wcześniej. To wszystko z pomocą ogromnego rozwoju nauki we właściwie każdym jej sektorze.


Program do prowadzenia serwisu zezwala na zbudowanie dokładnej bazy klientów i prędkie odszukanie interesanta (http://netsoft24.pl/branze/ubezpieczenia). Klient może mieć wiele miejsc obsługi, wyznaczających siedziby interesanta, w jakich znajdują się serwisowane towary, albo realizowane usługi. Dla każdego pracownika jest możliwość przypisania zleceń, również dołączenia działań serwisowych zrealizowanych przez pracownika w ramach produktu. Elektroniczny terminarz zezwala na bezproblemowe śledzenie wszelkich zdarzeń, upraszcza to planowanie zadań i ich realizację. Serwis to nie tylko naprawy, ale również zamówienia produktów, naprawy zewnętrzne, składnica podzespołów, gwarancje, a także obsługa zgłoszeń awarii. Arsenał funkcjonalności systemu dla serwisów zapewnia efektywną organizację pracy. To proste kierowanie, fakturowanie, magazyn, lustracja należności, rozporządzenia napraw, raporty.


system dla brokera
Zaczerpnięte z: www.wagi-elektroniczne.pl


serwis
Dodał: Andreas Trojak
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Zastosowanie programu wspomagającego pełny proces sprzedaży ubezpieczeń przez brokera w dużej mierze upraszcza jego pracę. System dla brokera Automatyzuje większą część czynności związanych ze sprzedażą i raportowaniem produktów ubezpieczeniowych od wielu ubezpieczycieli (http://www.netsoft24.pl/branze/program-do-obslugi-serwisu). Jedną z istotniejszych cech systemu jest element definiowania aplikacji ubezpieczeniowych.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.