Do których zastosowań można by wykorzystywać bardzo popularną stal o symbolu 13crmo?

W dzisiejszych czasach wszystko jest w jakikolwiek sposób usystematyzowane. To bardzo przyspiesza robienie poszczególnych procesów wymaganych do wykonywania różnorodnych projektów.
Dla przykładu nasze pojazdy są skonstruowane z przeróżnych surowców o różnych właściwościach. Inna jest stal wzięta do realizacji przykładowo drzwi a inna do, dla przykładu, zwrotnicy.


Podążając tym tokiem rozumowania stal o symbolu 13crmo jest używana do rurek stalowych ciśnieniowych bezszwowych. Ze stali o gatunku 13crmo produkuje się też odmienne części armatury do instalacji. Tego typu stal o symbolu 13crmo spotykana jest jako półfabrykat na części i podzespoły między innymi dla przemysłu energetycznego. Ze stali 13crmo wytwarzane są wszelakie trójniki, kołnierze, rury mosiądz CW603N bezszwowe czy kolana. Niezwykle ważne jest, aby do konkretnych wykonań wykorzystywać stal o określonych cechach, gdyż nie dotrzymanie tego warunku może oznaczać przykre konsekwencje w formie złamania się części wykonanego z niewłaściwej do takiego celu stali.


przemysł - landszaft
Dodał: Kris Duda
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


nagrobek


Trochę podobne właściwości do 13crmo ma stal o symbolu 13hmf. W przypadku takiego gatunku 13HMF oraz jego odpowiednikach produkowane są m.in. używane jako rury ciśnieniowe rury bezszwowe czy rury przegrzewacza a też rury (rzuć okiem) przewodowe. Ze stali 13HMF wykonuje się między innymi tarcze i łopatki kierownicze, saperki turbin, części kotłów, akcesoria w instalacjach rurociągów czyli kołnierze, pojemniki ciśnieniowe, trójniki oraz także łączniki rur.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.