Dlaczego dobrze inwestować w mocną stal? Gdzie się sprawdzi? O jakich kwestiach nie zapominać?

W uciążliwych środowiskach pracy ważne jest coś naprawdę mocnego, coś co zawsze będzie się sprawdzać. Żadna ciężka sytuacja nie spowoduje, iż dany materiał nie da sobie rady, ponieważ jest tak przygotowany, by właśnie dać sobie radę z różnymi utrudnieniami, jakie napotkać można w procesie produkcji i wytwarzania.
przemysł - marina
Dodał: Marcin Polak
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


O jakich materiałach tu można powiedzieć, jaką markę jesteśmy w stanie polecić?


Bez wątpienia na uwagę zasługuje tutaj stal Hardox. Jest to bardzo silna blacha - hardox 500 cena trudnościeralna, powstała z połączenia niezwykłej twardości i udarności. Wyznacza nowe standardy dla stali wytrzymałych na ścieranie, nic jej nie straszne, poradzi sobie w każdych, też w najbardziej ekstremalnych warunkach.


okno i szkło
Dodał: Sonny Abesamis
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Ma unikalne właściwości, tak więc może służyć także jako element nośny w różnorakich zastosowaniach, dzięki czemu mamy możliwość innowacyjnego projektowania. To wszystko znaczy, że nie ma w sumie tak uciążliwego środowiska pracy, z jakim Hardox nie dałoby sobie rady. Są różnorodne wyzwania, ale te idealne blachy gwarantują najwyższą jakość w zakresie odporności na ścieranie, a poza tym większą ładowność oraz dłuższy okres eksploatacji. Jakie blachy może Hardox zagwarantować?


norma


Jak wiadomo jednak blacha trudnościeralna, której grubość jest w stanie wynosić od 0,7 do 160 mm. W ofercie dostępne są też inne produkty, jak pręty - dobra oferta prętów zbrojeniowych-> http://aner.com.pl/prod/prety-i-siatki-zbrojeniowe - okrągłe czy rury.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.