Czym są artykuły gospodarcze, w jakim miejscu je można kupić i czy bywają one w wysokiej cenie?

Wszelki człowiek chyba od dzieciaka zna abstrakt AGD. Nie w każdym wypadku jednak rozumie, czego on się tyczy oraz gdzie można zakupić takie towary.


garderoba
Dodał: KOMANDOR
Zaczerpnięte z: KOMANDOR


Czy odnosi się ten skrót do chemii czy też chyba jakichś urządzeń? Riposta na to pytanie jest niezwykle łatwa.


Otóż skrót AGD oznacza narzędzia gospodarstwa domowego w bardzo dużym ujęciu. W praktyce zaliczają się do nich zarówno preparaty chemiczne, przykładowo proszki do czyszczenia czy też płyny do zmywania blatów. Jednak to naturalnie nie wszystko, albowiem artykuły gospodarcze to również takowe urządzenia jak lodówki czy też miksery. Obecnie nietrudno jest już się domyślić, że takowe spinacze do ubrań czy też gąbki do mycia talerzy także mieszczą się w granicach tego pojęcia. Inna nazwa takich artykułów to zwyczajnie towary wykorzystywane w domach, choć skrót AGD jest o wiele częściej stosowany. Warto wspomnieć, iż również kuchenny okap oraz użyty w nim filtr także wliczają się we wspomniane granice.


Warto powiedzieć, że sieci, które mają swe sklepy z Artykułami Gospodarstwa Domowego czasami decydują się na ich zamknięcie. Wtedy oferowany w tamtym miejscu asortyment jest transportowany do innych marketów tego typu firmy. Jest to z punktu widzenia klienta bardzo komfortowe, gdyż mógłby on w jednym miejscu kupić zarówno chleb oraz przykładowo płyn do szyb.


Więcej tekstów

Myślałeś nieraz, skąd niektórzy mają koszulki z dowcipnymi nadrukami

Czarna kanapa
Dodał: Steve Parker
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Spotkałeś się z tym już wielokrotnie, czasem takie nadruki są rzeczywiście wspaniałe, nie dość iż zabawne to dodatkowo niesłychanie dobrze się prezentują.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.