Samochody i nie tylko

Tak, więc krótko rzecz ujmując w tej dziedzinie okazuje się całkowitym ignorantem. Gdy dociera do mnie wyraz motoryzacja na myśl przychodzą mi tylko dwa słowa samochód lub motocykl. Wszyscy, którzy wiedzą cokolwiek w tym temacie właśnie, parsknął śmiechem i stwierdził, że każdy, ale to każdy ziemianin powinien powiedzieć trochę więcej. Jednak ja jestem jedną z tych osób, które mają rower, który raczej rzadko jest używany. Drażnią mnie za to czasem autobusy, które ot tak, po prostu, postanawiają zepsuć się w dowolnym miejscu, nie zważając na to, czy pada, czy jest porywisty wiatr, czy mróz.
samochody zaparkowane na poboczu
Dodał: Nacho
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Tak, więc motoryzacja (https://sklep.techkar.pl/produkty-techkar/akcesoria-czesci-myjek-cisnieniowych-techkar/czesci-myjek-techkar/zawory-myjek-techkar,2,3531) kojarzy mi się jeszcze z niesprawną komunikacją miejską.http://malowanielinii.com/oznakowanie/przyklady-oznakowan/ malowanie linii transportowychMożna by stwierdzić, że jestem typową przedstawicielką płci pięknej, o blond włosach, o której dowcipy słychać w wielu warsztatach. Cóż, jeśli chodzi o motoryzacje, to są panie, które kursują wielkimi samochodami i które wiedzą o samochodach wszystko. Ale - powiedzmy, że są to kobiety , które potwierdzają regułę, która mówi, że to mężczyźni wiedzą wszystko o sprawach motoryzacyjnych. Panowie od razu powiedzą co to autoboksy czy bagażniki bazowe - a więc .
samochód marki Audi
Dodał: Nacho
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Auto, motocykle, mechanika, akcesoria do…

Jeśli któraś firma chce oferować auta, to ma zamiar otworzyć salon i pokazuje się na targach samochodowych. Na targach widzimy śliczne hostessy, które są obok samochodu, podobnie jest w salonach, początkowo zazwyczaj rozmawia się z piękną panią, a kiedy przechodzi się do szczegółów jesteśmy przekazani mężczyźnie, który jest w stanie podać wszystkie parametry techniczne. I nie oznacza to wcale, że kobieta nie jest w stanie się tego dowiedzieć, o nie! Po prostu w naszej kulturze bardziej wiarygodny wydaje się mężczyzna opowiadający o autach, niż kobieta w obcasach.


Więcej tekstów

Praktyczne umeblowanie do firmy oraz biura - gdzie wolno je nabyć?

meble do biura
Dodał: Dziedzic
Zaczerpnięte z: Dziedzic
Wyposażenie, jakie ma biuro i firma z pewnością ma niezmiernie wielkie znaczenie. Każde przedsiębiorstwo powinno charakteryzować się praktycznym a także użytecznym wyposażeniem oraz umeblowaniem, ponieważ ma to naprawdę duży wpływ na kompletną aktywność firmy, w tym również na pracę zatrudnionych pracowników oraz ich efektywność i wyniki w pracy.

Nie od dziś wiadomo, że motoryzacja to działka mężczyzn. Wiadomo, że są kobiety interesujące się autami, ale zaskakują one tak samo jak panowie, którzy zajmują się robieniem zabiegów w salonie kosmetycznym. Dlatego w myśl pozostawieniu „boskiemu, co boskie”, zostawmy mężczyznom, co męskie, a kobietom, co kobiece. Lepiej, żeby motoryzacja była tym, co dla mężczyzn jest chlebem powszednim bez znaczenia, czy facet ma auto prosto z autoryzowanego serwisu, czy ma starszy samochód (przydatne: tu naprawdę więcej).
2021-02-11 10:26
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.