Co powinno się wiedzieć odnośnie polskiego transportu?

W naszym kraju funkcjonuje wiele firm transportowych. Najważniejsze powody bardzo dużej popularności akurat tej dziedziny? Cóż, faktycznie PKB Polski zależy w dużej części od tego jak tam sprawuje się transport. Trudno się temu dziwić, w końcu w wielu przypadkach nasi kierowcy są najwspanialsi. Jednak przede wszystkim rozchodzi się o korzystne zlokalizowanie naszego pięknego kraju.
korki na autostradzie
Dodał: Montgomery County Planning Commission
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Niegdyś cierpieliśmy, ponieważ Niemcy i Rosja są krajami, z którymi ogólnie nie jest nam po drodze, lecz na całe szczęście dzisiaj jest zgoła inaczej. Bardzo dużo zarabiamy na tym, iż jesteśmy zlokalizowani na niesamowicie istotnym szlaku komunikacyjnym.

Można tak naprawdę powiedzieć, że w wielkim błędzie są wszelkiego rodzaju zagraniczne firmy, które tak jakby boją się inwestowania w polskim transporcie. Najzupełniej pozbawione zdrowego rozsądku rozumowanie, które na całe szczęście bardzo szybko odchodzi w niepamięć. Miejmy to na uwadze!

Z pewnością usługi transportowe, np. od w akurat Polsce mają o tyle dobrze, że po prostu krajowy kierowca (zobacz również prawo jazdy) "tira" zarabia sporo mniej, aniżeli Skandynaw, Brytyjczyk bądź Francuz.

Jeżeli poszukujesz ciekawych danych na prezentowany temat, to dokładnie przeanalizuj pomocny portal (https://lankamerprzewozy.pl/kontakt/), który zawiera warte uwagi informacje.

Choć i tak doświadczeni kierowcy kiepsko nie zarabiają. Choć nie zjeżdżają na noc do swojego domu, a więc to taka praca, która generalnie trochę jakby wyniszczała. Ciężko założyć szczęśliwą rodzinę, jeżeli przebywa się ciągle na trasie...

Transport, dostawa towarów
Dodał: http://www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu
Przed kilkoma dniami w Sieci było głośno o jakiejś łotewskiej firmie, która zatrudniała kierowców z dalekich Filipin. Efekt? No cóż, firma ma wielkie problemy, bo choć pracownicy z Filipin są znani z umiłowania do pracy, na pewno nie są leniwi, to jednakże jeżdżąc po w szczególności skandynawskich drogach w zupełności nie mogli sobie poradzić. To sporo pokazuje - przecież polscy kierowcy, to oczywiście generalizacja, w każdym przypadku potrafią sobie poradzić. No cóż, stare powiedzenie mówi, że Polak potrafi.

Zatem jeśli ktoś myśli, iż przewozy wewnątrz kraju, ale również transport międzynarodowy - to wszystko z naszego punktu widzenia, najzwyczajniej nie będą w dalszym ciągu szybko się rozwijały, to jest w sporym błędzie. Tak się przynajmniej może wydawać. A więc dbajmy o to by branża transportowa, która przecież generuje w naszym kraju ponad milion miejsc zatrudnienia, nadal bardzo szybko się rozwijała. Przecież pewnie wszystkim nam mocno zależy na solidnym stanie krajowej gospodarki.


Więcej tekstów

Szkolenia sprzedażowe elementem w osiągnięciach każdego pracownika i przedsiębiorstwa

szkolenie iso
Dodał: Juhan Sonin
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Aktualnie sprzedaż jest jednym z elementów, jakie rozbudowują gospodarkę. Każda firma sprzedająca swe produkty, wie iż efektywna sprzedaż to kluczowy element rozwoju interesu. Szkolenia sprzedażowe są zatem przydatne dla pracownika przedsiębiorstwa, który pozna w ten sposób różne metody owocnej sprzedaży oraz lepiej pozna siebie i własne możliwości.
2020-02-04 07:17
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.