Co jest z naszym mózgiem, kiedy „odpływamy”. Ewidentnie, jak mówią badania, to nic groźnego

Czasem nasze myśli płyną, gdzie sobie tylko zamarzą, a my nie mamy nad nimi żadnej kontroli. Nie warto w tych chwilach starać się je wytresować, żeby się nas słuchały, gdyż faktycznie nic tak nie osiągniemy. One tak mogą i wykorzystują tę możliwość w najmniej spodziewanym momencie.


nadzór geotechniczny czytaj więcej
Dodał: DeaPeaJay
Zaczerpnięte z: flickr.com/photos/deapeajay/
Czasem zaskoczyć nas mogą sprawy, o jakich niespodziewanie zaczynamy myśleć. Jakieś zagadnienia, które mówią nam niewiele, jak badanie zanieczyszczenia gruntu czy nadzór geotechniczny - http://geopartners.pl/oferta_badania_laboratoryjne_gruntu.html. Zaraz pojawia się inne zagadnienie, jak populacja Wyspy Samoa czy ustrój polityczny jakiegoś kraju, o jakim nigdy nie słyszeliśmy, ale jego nazwa jakimś magicznym sposobem zjawiła się w naszej głowie. Czy to dziwne?

Zależne jest, jak do tego podejdziemy, ponieważ gdyby tak się zanurzyć w wiele zagadnień to tak naprawdę całe życie może się wydawać dziwaczne. Nie warto więc podążać tą drogą, bo nigdzie nią nie dotrzemy. Korzystniej zastanowić się nad tym, jako o standardowej aktywności naszego umysłu, jaki musi czasem odpocząć i popłynąć w mniej oczywiste obszary. Każdy dzień bowiem jesteśmy osadzeni w rzeczywistości, tak więc nasze życie skupia się wokół znanych, standardowych aktywności i zajęć, pośród jakich można wyróżnić sferę prywatną i zawodową.


Zmęczeni tym niejako rozpoczynamy podróż tam, gdzie spotkać możemy nieoczekiwane i niespodziewane problematyki, o których nawet nie mieliśmy pojęcia. Ten interesujący wynik jest faktycznie niezwykle zdrowy i pożądany dla naszego zdrowia psychicznego. To identycznie jak sen, gdybyśmy nie mogli spać i śnić, to byśmy byli bardzo wyczerpani, utracilibyśmy w konsekwencji chęć życia. Kiedy więc następnym razem pomyślimy o tym, co się z nami dzieje i właściwie czemu, podejdźmy do tego naturalnie, gdyż tak naprawdę nic
badanie gruntu
Dodał: Elvert Barnes
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
złego się nie dzieje, następuje sytuacja bardzo zwyczajne, która pozwala naszej psychice na relaks, co przekłada się zbawiennie na cały nasz organizm.

Potraktujmy to jak swoiste małe wakacje, nasz dodatkowy wypoczynek i zamiast gonić te myśli, jak burzowe chmury, potraktujmy je jak ciepły wiatr oferujący jeszcze lepszą pogodę. Zresztą, nie mamy wyjścia, gdyż takie myśli i tak będą się pojawiać w naszej głowie, więc zamiast walczyć zaakceptujemy ten stan.
2014-11-24 13:52
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.