Co robić gdy jedna malutka sprawa strzępi nam nerwy?

Każdy ogół uzupełnia szczegół, ale jest to drobinka, która niekiedy wpływa na sukces całości. Niekiedy pewna śrubka czy uszczelka rozpoczyna nieustanne kłopoty. Są takie momenty, że zostawiłbyś wszystko, a zmusza cię do takiego postępowania jeden niuansik, który niszczy porządek rzeczy. Niekiedy przecież jedno zero zmienia postać rzeczy. Dostajesz wyliczenie za telefon, przez pomyłkę zamiast wartości dwanaście tysięcy jest tam ogromna suma: sto dwadzieścia tysięcy. Wpadasz w furię, a najgorsze jest to, iż masz zły dzień. Ta ”pierdoła” ciebie załamała.
Dodał: Warszawska Szkoła Fotografii
Może kiedy indziej rozbawiłby cię ten błąd, lecz nie dzisiaj, teraz nie jest ci do śmiechu, tym bardziej, że dzwonisz na infolinię, a tam otrzymujesz informację, że kwestia zostanie zbadana. Nie żadne zapewnienie w stylu: nasz błąd, lecz Pani|Pan notuje zgłoszenie, będzie reklamacja. Jesteś pewny, że to wielki błąd, lecz nie możesz tego od razu ocenić, gdyż wszystko należy dokładnie sprawdzić. Ty już jesteś jednak zezłoszczony na cały dzień, przez jedno błahe zero…
Inna wpadka. Masz własne studio, jesteś fotografem. Przebywasz tam o każdej porze dnia, ponieważ jesteś wzorcowym fotografem studyjnym. Czasami jednak jesteś zmuszony wyrywać włosy z głowy, gdyż na przykład takie trzpienie się gubią, tak samo inny sprzęt studyjny, jak uchwyty. Dobra oferta dla fotografów: polecane trzpienie. Już nawet zaakceptowałeś to, iż co jakiś czas zepsuje się jakiś zasilacz studyjny, dumasz, zdarza się, lecz nie możesz zaakceptować tego, że coś ci się gubi, malutki szczegół, który rozwala całą robotę, jest to destrukcyjne dla porządku dnia, przewraca do góry nogami cały plan… Nie denerwuj się i spójrz na uchwyty do studia foto.


Więcej tekstów

Chcesz mieć piękną pamiątkę z istotnych wydarzeń w życiu Twojej rodziny? Zatrudnij fotografa!

rzeźba terenu
Dodał: APEKS Sp. z o.o.
Zaczerpnięte z: APEKS Sp. z o.o.
Jedną z najważniejszych rzeczy, które ma właściwie każdy z nas i których właściwie w żaden sposób nie można nikomu odebrać, są bez wątpienia różnego rodzaju miłe wspomnienia z przeszłości.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.