Co muszą mieć wszystkie napędy drzwiowe i do czego są dostosowane?

We wszystkich współczesnych projektach domów uwzględnia się garaż, który jest albo poniekąd doklejony do bryły budynku, albo przynajmniej jako oddzielny budynek. Tak czy inaczej samochód właściciela takiej posesji już nie musi stać na podwórku, gdzie mogliby go zobaczyć także potencjalni złodzieje.


Zawory
Dodał: Armacell
Zaczerpnięte z: Armacell


Felgi czerwonego BMW - przykład
Dodał: CONCAVO WHEELS
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Więcej tekstów

W jaki sposób wytwarza się nawierzchnie ulic, jakie są popularne rodzaje asfaltu.

Dokumenty medyczne
Dodał: Pete
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Wielu osobom asfalt kojarzył się będzie z nawierzchnią naszych dróg. Lecz jest to trochę błędne skojarzenie, bowiem to, po czym poruszają się samochody jest przede wszystkim mieszanką rozmaitych kruszyw, a sam asfalt będzie tam stanowił tylko parę procent ogólne zawartości.


Dla wygody właściciela w tego typu garażu mógłby być użyty system wykorzystujący automatykę bram, zatem m.in. napędy drzwiowe. Obecnie jest to bardzo duży sektor przemysłu. Wytwarza on bramy segmentowe czy też w mniejszym stopniu znane obecnie bramy uchylne. Stosowane dzisiaj rozwiązania mają na celu zapewnienie użytkownikom bezproblemowej eksploatacji przez wiele lat i stanowić wielkie ułatwienie w czasie powszedniego użytkowania. W przypadku napędów wykorzystywanych przy bramach do garażu, zazwyczaj wykorzystuje się siłownik garażowy, który może być wyposażony w m.in. szynę oraz wózek pociągowy. Ma on napęd łańcuchowy lub stosuje pasek zębaty. Wybór danego rozwiązania należy podejmować mając na względzie takie sprawy jak rozmiar bramy, jej ciężar i przewidywaną częstotliwość używania.


Bosch
Dodał: MCAD Library
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


W wypadku rozwiązań stosowanych w dużych firmach, do napędu drzwiowego bardzo istotne jest łatwe sterowanie dźwignią. Bardzo użytecznym dla użytkownika rozwiązaniem jest wygodna rączka. Ponadto niezależnie od typu napędu (obrotowy lub zdalny) do nabycia jest wyprodukowana z materiału ramka, której celem jest ukrycie krawędzi otworu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.