Co możemy zrobić, aby uniknąć nieprzyjemności związanych z niespodziewaną awarią samochodu? O czym wiedzieć?

Auta już tak mają, że czasami mogą zawodzić, tym bardziej te, które mają już swoje lata. Takie sytuacje zawsze wiążą się ze stresem oraz koniecznością zmienienia naszych planów.


http://volkswagen.serwis.biz.pl/
Dodał: Piotr Drabik
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Z tego względu właśnie warto zapobiegać takim nieprzyjemny sytuacjom. O czym wiedzieć?


Kiedy kupujemy auto używane, to już na początku musimy dobrze sprawdzić w jakim jest stanie. Niestety, lecz sporo jest nieuczciwych sprzedawców, jacy ukrywają niektóre wady pojazdu. Jaka jest na to rada? Zwyczajnie trzeba skorzystać z porad mechanika. Gdy chcemy wydać na auto kilka dobrych tysięcy złotych to zapłacenie nawet stu złotych na przegląd nie jest jakimś wielkim kosztem w porównaniu z tym, co moglibyśmy stracić. Czasami bowiem okazuje się, iż wada auta jest tak duża, iż naprawa będzie wiązała się z zapłaceniem niemal podobnej kwoty, jaką zapłaciliśmy za samochód. Z tego względu właśnie należy na takie rzeczy bardzo uważać.


Więcej tekstów

Sprzedajesz towar zagranicą? Nie zapomnij o Intrastat

Umięśniony mężczyzna
Dodał: Butz.2013
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Odkąd Polska stała się częścią Unii Europejskiej, dużo zmieniło się na stałe w tym kraju. Dzięki odblokowanym granicom, rodacy mogli podejmować zatrudnienie na terenie państw członkowskich.


Sposobem na to, aby nie być zaskoczonym nieprzewidzianą awarią, jest z pewnością systematyczny przegląd kominiarski (ciekawy link zobacz). Tak naprawdę trzeba robić normalny przegląd co roku, jednak nie zawsze jest on tak dokładny. Należy w związku z tym wybrać się na dokładne sprawdzenie co wymaga wymiany. W zależności od tego, jaki posiadamy samochód, na przykład Volkswagen części (części volkswagen) dobrze jest nabyć oryginalne. W takim wypadku na pewno będą służyły nam dłuższy czas. Możemy uniknąć w ten sposób częstych wizyt w serwisie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.