Co każdy operator wózka widłowego musi mieć w swym pojeździe?

Jest wiadome, że praca dowolnego pracownika fizycznego powinna być bezpieczna. Nieważne, czy wykopuje on rowy, czy jest operatorem wózka widłowego. Taki pracownik, żeby skutecznie wykonywać swoja pracę, musi posiadać w swoim wózku wygodny fotel.
Dziś jest niezwykle znaczny wybór takich towarów.


kopalnia
Dodał: socktok.pl
Zaczerpnięte z: http://socktok.pl/


Interchemol S.A.
Zaczerpnięte z: www.interchemol.com.pl


Fotele do wózków widłowych mogą posiadać regulowane podparcie oraz pasy bezpieczeństwa. Są one uniwersalne i pasują do dowolnego typu pojazdu. Można wybrać nie tylko markę fotela, ale także Rozmiar oraz typ tapicerki. Moglibyśmy też zdecydować się na fotel z zagłówkiem czy z podłokietnikiem. Dla komfortu operatora taki fotel może posiadać regulację pozycji fotela do przodu albo w tył oraz nawet wyłącznik bezpieczeństwa. Wersji w doborze tego typu fotela jest niezwykle wiele. Mógłby mieć ogrzewanie czy podpory lędźwiowe. Może tez mieć z tyłu fotela kieszeń na stosowne dokumenty.


fotele do wózków widłowych
Dodał: UK Ministry of Defence
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Wszystkie fotele do wózków widłowych wykonane są z surowców największej klasy. Są wytrzymałe na przetarcia oraz na pękanie materiału wierzchniego. Ergonomicznie zaprojektowany fotel posiada niezwykle duże znaczenie dla zapewnienia wygody i koncentracji pracownika. Odpowiedni fotel musi gwarantować także zredukowanie do minimum zmęczenia i zagrożenie dla zdrowia. Fotel operatora powinien spełniać wysokie wymogi jakościowe, aby zapewnić wydajną pracę operatora wózka.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.