Motoryzacja

Motoryzacyjne nowinki to sprawa wysokiej wagi, wiedzą o tym wszyscy posiadacze samochodów. Każdy chciałaby wiedzieć, co może zrobić, by auto paliło mniej, ale żeby nie stracić na swój pojazd jakże ważnej gwarancji. Wszyscy chcą znać najnowsze akcesoria, które mają ułatwić jazdę. Jednak nie zawsze kierowcy kupują owe nowości, ale mimo, to chcieliby o nich dużo wiedzieć. Tak właśnie jest z motoryzacja każdy się zna, ale jak przyjdzie, co, do czego to i tak gnają do mechanika.
wnętrze samochodu
Dodał: ohhenry415
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Wiadomo, że mężczyźni lubią sami podłubać w samochodzie. Są niczym ich ojcowie, tyle, że tamci mieli inne auta i mogli samodzielnie sporo zrobić, obecnie brakuje odpowiednich narzędzi i mało można ogarnąć sami w swoim samochodzie (więcej: http://www.ceneo.pl/Opony_terenowe). Zresztą lepiej samemu nic nie dotykać, bo te nowoczesne systemy komputerowe są dość czułe i możemy sporo zepsuć zamiast naprawić. Powoli panowie uczą się, że skoro możemy odstawić auto do warsztatu to powinniśmy to zrobić. W dzisiejszych czasach nie jest plamą na honorze nie umieć czegoś wymienić, bo obecnie większość ludzi dużo mówi, a mało robi i tak samo bywa, w motoryzacji, wszyscy mężczyźni powiedzą nam wszystko o jakimś tam modelu samochodu, ale (poznaj szczegóły) jak maja pobrudzić ręce to wolą zaczekać na specjalistę.

Więcej tekstów

W jaki sposób zadbać o felgi

Opona, felga
Dodał: www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: www.sxc.hu
Dbałość o opony i felgi samochodowe przystosowane do nawierzchni i warunków pogodowych bywa co jakiś czas niezwykle konieczne. W dwudziestym pierwszym wieku wybranie dobrych felg i sposobów, aby te jak najdłużej służyły nie jest zwyczajowo sprawą banalną, toteż lepiej nieco o niej poczytać zanim konkretna osoba zdecyduje się zawierzyć los swojego pojazdu mechanikom czy też mniej doświadczonej osobie. Piaskowanie felg to chociażby zwykle zajęcie, które należy trzeba zawierzać profesjonalistom tematu, którzy mają w nim pewne doświadczenie.


w samochodzie
Dodał: KnicPics
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Z punktu widzenia motoryzacyjnego zapaleńca

Są na ziemskim globie takie osoby, ba! jest na ziemi wiele osób, które kochają zapach benzyny. Ale (płyty na formy - idź tutajhttp://odlew.com.pl/) nie jedynie na miłości do zapachu benzyny kończy się to zamiłowanie do pojazdów wszelkiego typu. Najczęściej motoryzacja stanowi w życiu tych osób pasją. Niektórzy prowadzą warsztaty, do których przyjeżdżają różni ludzie, którzy sami nie mogą uporać się sobie z problemami ich samochodu. Są pasjonaci, którzy odrestaurowują starsze auta. Są też tacy, którzy zbierają motocykle z wybranego okresu. Dobra strona dla takich ludzi - ceneo.pl/Odziez_motocyklowa.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.