Chcesz być usatysfakcjonowany z zakupionych okien? Zatem powinieneś dopilnować, aby były odpowiednio zamontowane

W ostatnim czasie w wielu budynkach zmienia się okna. Wiąże się to z potrzebą pozbycia zużytych oraz nieszczelnych elementów, jak też z większą świadomością względem korzyści przy grzaniu w budynku.
Hale produkcyjne
Dodał: Henrik Mayor
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Przy wymianie stolarki okiennej należy zwracać uwagę na należyty montaż, bo miewa to wielkie znaczenie.


Tu przyda się listwa podokienna


John Deere
Dodał: United Soybean Board
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Przy zmianie okien patrzy się przede wszystkim na to, aby dobrać idealne okna do konkretnego budynku. Nie wolno jednak zapominać, że równie istotne dla ostatecznego rezultatu są także akcesoria i właściwy montaż (zobacz solitech.pl/pl/). Jeżeli się to zbagatelizuje, może się okazać, że zamontowane okna są nieszczelne. To z kolei może skutkować wieloma niepożądanymi zjawiskami w domu, jak choćby wilgoć. Na szczęście obecnie każdy bez trudu zakupi potrzebne elementy, żeby zadbać o stan swych okien.


Po co montuje się listwy podparapetowe?


Listwa podparapetowa jest dość istotnym elementem, o którym nie można zapominać przy montażu okna - Metal-Plast. Wspomniana listwa (więcej pod tym łączem-> listwa podparapetowa) okazuje się niesamowicie istotna dla porządnego zainstalowania parapetów zewnętrznych oraz wewnętrznych. Przedstawiona listwa pozwala też zachować optymalne właściwości cieplne w punkcie łączenia okna z murem. Listwy podparapetowe są niezbędne też w tym przypadku, gdy chce się zrobić porządne odwodnienie bez potrzeby robienia nieładnych dziur w ramie okna. Taką samą funkcję pełni również listwa podokienna .
Przy wyborze listw tego rodzaju w każdym wypadku trzeba się namyśleć, a jeżeli nie umie się samodzielnie podjąć decyzji, która okaże się najlepsza, lepiej skonsultować się ze sprzedawcą.
2018-06-21 20:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.