Budowa domku - jakiego rodzaju budowlane materiały możesz wybrać?

Budowa budynku to zwieńczenie długiej pracy projektanta. Projekt budynku zazwyczaj zakłada, w jakiej technologii powinien on zostać zbudowany.


Z tej przyczyny już na samym początku planowania inwestycji musimy wybrać odpowiadający nam surowiec na budowę domu.


miejsce
Dodał: JeremyGeorge


Zobacz, jakie masz możliwości. Budowa budynku polegać może na murowaniu z cegieł czy też pustaków ceramicznych, bloczków wapiennych, keramzytowych. Możesz także postawić dom z drewnianych bali lub z zastosowaniem szkieletu drewnianego albo stalowego. Można nawet zamówić go w wytwórni po czym zestawić z prefabrykowanych fragmentów. Dobór nie zależy tylko od zalet oraz wad technologii, ale też od zasobności naszego portfela, czasu, który możemy na budowę poświęcić, a również od tego, czy stawiać będziemy samodzielnie, czy też zatrudnimy wyspecjalizowaną brygadę.


Więcej tekstów

Śmieci to problem w naszym kraju, który coraz częściej znajduje dobre i fachowe rozwiązanie

szkolenie
Dodał: Chemie-Verbände Baden-Württemberg
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Systematyczne wywożenie kubłów na nieczystości jest niezwykle istotne, gdyż zapobiega rozwojowi niebezpiecznych mikroorganizmów i zarazków. Szczególnie latem, kiedy wysoka temperatura sprzyja temu.


Co do samego zaś wywożenia odpadów ustawa, jaka weszła w życie kilka lat temu, zmieniła nieco przekrój rynku wywozu odpadów.


przemysł
Dodał: Bosch
Zaczerpnięte z: Bosch


Tradycyjna ceramika to materiał wypróbowany, zawdzięczający powodzenie ogromnej wytrzymałości, wytrzymałości i niewygórowanej cenie. Służy on do budowania budynków o zewnętrznych ścianach dwu- albo trójwarstwowych. Wznosi się z niej też ściany wewnętrzne konstrukcyjne i ścianki działowe jak też fundamentowe. Jeśli do zwyczajnej gliny dołożymy trochę trocin lub pyłu drzewnego i wypalimy ją - powstanie poryzowana ceramika - lżejsza a także w wyższym stopniu ciepłochronna od tradycyjnej. Można z niej stawiać mury jednowarstwowe, a również wszelakie inne, z wyjątkiem fundamentowych i piwnicznych.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.