Bezpieczna podróż w foteliku samochodowym z fotelikiem samochodowym

Biorąc pod uwagę aktualny tryb zycia nie można pozwolić sobie na ustępstwa odnośnie wyboru produktów wspomagających bezpieczeństwo.Tym ważniejsze jest to jeśli w grę wchodzi komfort naszej rodziny.

Dodał: Ramatti
Jeśli żądasz bezpieczeństwa Twojej pociechy oraz szukasz fotelika samochodowego, który w trakcie podróży zapewnia zabezpieczenie razem z dużym komfortem, to Fotelik SafeFix Plus Taupe 9-18kg jest opcją szczególnie dla Ciebie. Safe Fix dzięki oryginalnemu kształtowi zapięcia ISOFIX zapewnia sporą stabilność. Dla osób pragnących przekształcać design do swoich potrzeb, firma Romer wyposażyła ten model fotelika w system Keep Cool, dzięki czemu możliwość szybkiej zamiany obicia na inny deseń.

Fotelik Maxi-Cosi Priori Enzo 9-18Kg (korzystne ceny) to niebywale bezpieczny fotelik dla dzieci w przedziale wagowym 9-18 kg. Sposobem montowania jest podpięcie pasów bezpieczeństwa w wozie przodem w stronę kierunku w jakim jedzie samochód. Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Priori przyjazny w użytkowaniu, łączy w sobie niebywały komfort oraz niebywale funkcjonalne rozwiązania techniczne, stopniowa regulacja poziomu przestawienia zaczepów daje efekt, że Maxi Cosi Priori dopasowuje się ciała Twojego dziecka.

Firma Recaro ma w asortymencie produktów bezpieczny fotelik Recaro Young Sport Silver 9-36Kg. foteliku tum zastosowano pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. Montowany jest przodem w stronę kierunku podróżowania za pomocą trzypunktowego pasa samochodowego. Gdy potrzebujesz innowacyjnych. ciekawych, przy czym praktycznych i wygodnych rozwiązań, ta opcja skierowana jest właśnie do Ciebie.

Fotelik Romer Kidfix Xp-Sict Crown Blue 15-36 Kg to model złożony z napompowanych oryginalnych poduszek powietrznych zmniejszających w niebezpiecznej sytuacji siłę zderzenia o ponad 25 %. Nowoczesny sposób prowadzenia pasa zapewnia idealne ułożenie pasów na wszystkich partiach ciała malucha. Klamry ISOFIT w dużej mierze ułatwiają montaż i zabezpieczają przed drganiami powstałymi w wyniku jazdy na przykład nierównych drogach.

Nie ociągaj się! Jeśli spodobał Ci się nasz wpis, to czytaj na stronie (https://sklep.autopart.pl/do-pojazdow-azjatyckich-540-090-akumulator-autopart-galaxy-smf-azjatycki-40ah-330a,c5,p230,pl.html) następne treści na wybrany temat. Przygotowaliśmy je dla Ciebie z radością.

Fotelik ten wyposażony jest w miękkie i przyjemne podczas opierania obicie, które w każdym momencie można odpiąć w celu wyprania.
2021-12-24 14:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.