Auta

Ochrona środowisko w sektorze samochodów, czyli czy auta na energię elektryczną wyprą te benzynowe?

Wszyscy na pewno zauważyli, że ekologia jest częścią każdej płaszczyzny działalności człowieka. Mamy już całkowicie nietestowane na zwierzętach leki i produkty kosmetyczne, zakazy i nakazy w branży hodowli trzody chlewnej i kurczaków, a także rosnącą się, z dnia na dzień, armię wegetarian. Przyszła więc pora na rewolucję w przemyśle, najbardziej niszczącym środowisko, czyli dziale samochodowym, jak również paliwowym.
transport
Dodał: Luke Lawreszuk
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wynajem samochodów ciężarowych – skuteczny sposób na szybką przeprowadzkę albo na rozkręcenie swojej firmy.

Dziedzina samochodowa jest dziedziną, która bardzo sprawnie i prędko się rozwija. Coraz więcej ludzi chciałoby i potrzebuje posiadać auto. Dlatego też, różni producenci aut mają szerokie pole do popisu, jeśli chodzi o proponowane przez nich samochody.
dobór auta
Dodał: Nan Palmero
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

W jaki sposób wybrać dobry, a zarazem używany samochód oraz dlaczego preferujemy kupić starego opla niż nowego

Używane samochody bywają zmorą naszych dróg. Codziennie można z łatwością zobaczyć auta, za którymi ciągnie się chmura ohydnego dymu ze spalin. Stan techniczny niektórych fordów nawet na pierwszy rzut oka wzbudza sporo uwag. Jednak ten stan rzeczy nie zniechęca kierowców, którzy nierzadko decydują się na zakup starszego rocznika.
Fiat 500 Abarth
Dodał: Grand Parc - Bordeaux, France
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Motoryzacja

Motoryzacyjne nowinki to kwestia wysokiej wagi, wiedzą o tym wszyscy posiadacze samochodów. Każda osoba chce wiedzieć, co może zrobić, by auto było szybsze, ale by nie stracić na niego jakże ważnej gwarancji. Wszyscy chcą być na bieżąco z najnowszymi dodatkami, które mają ułatwić jazdę. Ale nie zawsze kierowcy kupują owe nowości, ale mimo, to chcieliby o nich sporo wiedzieć. Dokładnie tak jest z motoryzacja każdy się zna, ale jak mają coś zrobić to i tak trzeba dzwonić po warsztatu samochodowego.
auto
Dodał: Sids1
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Amerykańskie auta i ich mnogie wartości

Nie od dzisiaj wiadomo, że amerykańskie samochody mają wiele licznych zalet. Są uznawane za sporo lepsze niż samochody europejskie, dużo ludzi entuzjastycznie je kupuje.
podziemny oarking samochodowy
Dodał: Wolfgang Lonien
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Samochody i nie tylko

Najkrócej jak się da w tej dziedzinie jestem totalnym laikiem. Kiedy słyszę słowo motoryzacja na myśl przychodzą mi tylko dwa słowa samochód lub motocykl. Każdy, kto wie cokolwiek w tym temacie właśnie, parsknął śmiechem i stwierdził, że każdy, ale to każdy ziemianin powinien powiedzieć cokolwiek więcej. Jednak ja jestem jedną z tych osób, które mają rower, którym zbyt często się nie poruszam. Wkurzają mnie za to czasem tramwaje, które potrafią zepsuć się w dowolnym miejscu, nie zważając na to, czy pada, czy jest porywisty wiatr, czy mróz.
czerwony Ford Transit
Dodał: Mikey
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Auto złom aut jako dobre wyjście w wypadku chęci pozbycia się rozbitego pojazdu.

Mieszkamy w warszawie i mamy zepsuty pojazd nie nadający się do użytku. Wpisujemy w wyszukiwarkę hasło auto złom Warszawa. Złomowanie auta jest możliwością dla osób pragnących sprzedać swe auto. Ze względu na stan samochodu, lub jego rocznik jedynym rozwiązaniem jest sprzedaż pojazdu w autoryzowanej stacji recyklingu samochodów.
dywaniki samochodowe

Dywany nie jedynie do mieszkań, ale głównie do aut

Gdy dociera do nas wyraz „dywan” często przychodzi nam do głowy dywan w domu. Ale dywany można kupić też do pojazdu. Najistotniejsze to mieć świadomość, jakich rozmiarów dywaniki są nam potrzebne do auta. Bo jednak do samochodu można kupić niewielkie dywaniki, a nie kilkumetrowe dywany. Owe małe dywaniki potrzebne są do położenia ich pod nogi, w szczególności pasażerów. Jeżeli chodzi o dywaniki gumowe honda i pozostałe marki też wymyśliły perfekcyjnie dopasowane, do swoich modeli samochodów - dywaniki. Dzięki nim każde z aut może być faktycznie czyste.
auto
Dodał: Walter
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Zjazd samochodów oldschoolowych w Oławie

Jeszcze do niedawna, osoby które kolekcjonują samochody zabytkowe, stanowili zamkniętą grupę pasjonatów.
Obecnie ta sytuacja się przekształca, a polscy amatorzy motoryzacji coraz chętniej zakładają prywatne muzea. Samo inwestowanie w samochody zabytkowe jest dość ryzykowne, to jednak nie o zysk tutaj chodzi. Tworzenie kolekcji jest konsekwencją pasji, a pieniądze w tym przypadku są tylko dodatkiem. Coraz częściej w Polsce organizowane są również zloty samochodów zabytkowych.
Libra Business Centre

Strzeżony parking jest najlepszym pomysłem, kiedy szuka się miejsca, w którym można pewnie zaparkować auto

Akty przestępcze w Polsce zdarzają się coraz częściej. Sporo z nich tyczy samochodów, które są rozbijane, jak również ulegają kradzieży. W wielu przypadkach trosk z samochodem da się uniknąć, jednak kierowcy szukając tańszych rozwiązań, parkują je w niestrzeżonych miejscach. To może okazać się źródłem tarapatów.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.