Angielski to wielce istotny język obecnego globu

Żyjemy w bardzo interesującej dobie. Obecna technologia daje nam możliwości, o których nawet nie śniło się naszym przodkom. Ogromna czeluść oddziela nawet lata młodości naszych rodziców a czasy, w których dojrzewamy my.
Słowniki języka angielskiego
Dodał: Graham Campbell
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Nastolatkowie z ostatnich dziesięcioleci wieku kolekcjonowali płyty analogowe, nagrywali ukochane kawałki z radia na kasetony Kraków i umawiali się na spotkania bez użycia linii stacjonarnych. My tymczasem mamy do dyspozycji nie tylko telefony komórkowe, ale i Internet razem z jego niewyczerpanymi zbiorami muzyki, pocztą elektroniczną oraz wszystkimi aplikacjami ułatwiającymi porozumiewanie się na odległość.

Dziś uważa się, że wynalezienie światowej sieci i udostępnienie jej dla zwykłych użytkowników miało gigantyczny wpływ na styl ludzkiego życia w XXI wieku. Prócz doskonałych technik komunikacyjnych, Internetowi zawdzięczamy także udogodnienia w całkowicie innych aspektach naszej egzystencji. Wycieczkę do placówki bankowej wymieniliśmy na parę kliknięć myszy, a internetowe sklepy czy serwisy aukcyjne otwierają przed nami paletę towarów z całego świata.

Więcej tekstów

Hydrografika jako sposób przenoszenia grafik przy uczestnictwie wody

Hydrografika jest procesem nanoszenia obrazu przy udziale wody na powierzchnie 3D. Jest jedną z lepszych modyfikacji|, jakim można poddać obiekty o trudnych, jak również nieskomplikowanych fasonach. Zezwala na wykończenie oraz pełne pokrycie niedostępnych stref w rogach i szczelinach. Powstała powłoka jest okrywana warstwą zabezpieczającą, która ma odporność charakterystyczną dla lakierowanych nawierzchni.


Efektem wynalezienia Internetu, który wielu ludzi osądza nieprzychylnie , jest ekspansja języka angielskiego w praktycznie wszystkich wymiarach życia. Duża część witryn w sieci posiada wyłącznie anglojęzyczne wersje, media muzyczne atakują nas amerykańskimi i angielskimi kawałkami, a do ojczystej mowy Internautów wciskają się zapożyczenia. Nie dziwi zatem fakt, że osoby nie władające językiem Szekspira czują się niezbyt swobodnie w sieci i w obecnej rzeczywistości. Sprawdź więcej: odnośnik.


nauka angielskiego
Dodał: University of the Fraser Valley
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Generacja naszych rodziców zapewne zalicza się do tej grupy. Przed kilkoma dekadami normą było nauczanie w placówkach edukacyjnych różnego szczebla tylko języka rosyjskiego.

Czy myślisz, że w sieci jest niewiele wartych polecenia postów? Jeśli masz zamiar wejść na istotnie użyteczny portal, to zalecamy ten artykuł.

Nieliczni szczęściarze mieli okazję zaznajomić się z angielską gramatyką i leksyką. Nic straconego!Wszystko da się nadgonić! Rozwiązaniem dla takich osób może okazać się intensywny kurs angielskiego, który w krótkim czasie uzupełni nasze braki i pozwoli na przyjemne surfowanie po sieci. Wrocław i inne wielkie miasta organizują takie kursy dla swych urzędników.
2021-10-21 08:12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.