Angielski to wielce istotny język obecnego globu

Żyjemy w bardzo interesującej dobie. Obecna technologia daje nam możliwości, o których nawet nie śniło się naszym przodkom. Ogromna czeluść oddziela nawet lata młodości naszych rodziców a czasy, w których dojrzewamy my.
Słowniki języka angielskiego
Dodał: Graham Campbell
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Nastolatkowie z ostatnich dziesięcioleci wieku kolekcjonowali płyty analogowe, nagrywali ukochane kawałki z radia na kasety i umawiali się na spotkania bez użycia linii stacjonarnych. My tymczasem mamy do dyspozycji nie tylko telefony komórkowe, ale i Internet razem z jego niewyczerpanymi zbiorami muzyki, pocztą elektroniczną oraz wszystkimi aplikacjami ułatwiającymi porozumiewanie się na odległość.

Więcej tekstów

Hydrografika jako sposób przenoszenia grafik przy uczestnictwie wody

Hydrografika jest procesem nanoszenia obrazu przy udziale wody na powierzchnie 3D. Jest jedną z lepszych modyfikacji|, jakim można poddać obiekty o trudnych, jak również nieskomplikowanych fasonach. Zezwala na wykończenie oraz pełne pokrycie niedostępnych stref w rogach i szczelinach. Powstała powłoka jest okrywana warstwą zabezpieczającą, która ma odporność charakterystyczną dla lakierowanych nawierzchni.


Dziś uważa się, że wynalezienie światowej sieci i udostępnienie jej dla zwykłych użytkowników miało gigantyczny wpływ na styl ludzkiego życia w XXI wieku. Prócz doskonałych technik komunikacyjnych, Internetowi zawdzięczamy także udogodnienia w całkowicie innych aspektach naszej egzystencji. Wycieczkę do placówki bankowej wymieniliśmy na parę kliknięć myszy, a internetowe sklepy czy serwisy aukcyjne otwierają przed nami paletę towarów z całego świata.

Efektem wynalezienia Internetu, który wielu ludzi osądza nieprzychylnie , jest ekspansja języka angielskiego w praktycznie wszystkich wymiarach życia. Duża część witryn w sieci posiada wyłącznie anglojęzyczne wersje, media muzyczne atakują nas amerykańskimi i angielskimi kawałkami, a do ojczystej mowy Internautów wciskają się zapożyczenia. Nie dziwi zatem fakt, że osoby nie władające językiem Szekspira czują się niezbyt swobodnie w sieci i w obecnej rzeczywistości. Sprawdź więcej: odnośnik.


nauka angielskiego
Dodał: University of the Fraser Valley
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Generacja naszych rodziców zapewne zalicza się do tej grupy. Przed kilkoma dekadami normą było nauczanie w placówkach edukacyjnych różnego szczebla tylko języka rosyjskiego.

Czy myślisz, że w sieci jest niewiele wartych polecenia postów? Jeśli masz zamiar wejść na istotnie użyteczny portal, to zalecamy ten artykuł.

Nieliczni szczęściarze mieli okazję zaznajomić się z angielską gramatyką i leksyką. Nic straconego!Wszystko da się nadgonić! Rozwiązaniem dla takich osób może okazać się intensywny kurs angielskiego, który w krótkim czasie uzupełni nasze braki i pozwoli na przyjemne surfowanie po sieci. Wrocław i inne wielkie miasta organizują takie kursy dla swych urzędników.
2021-02-20 07:43
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.